PARTNER PORTALU

Apartamenty Varsovia Jerozolimskie mają serwis czterogwiazdkowego hotelu

Spółka J.W. Construction zakończyła budowę inwestycji aparthotelowej - Apartamenty Varsovia Jerozolimskie. To 115 klimatyzowanych apartamentów o powierzchni od 21 mkw. do 60 mkw., objętych serwisem czterogwiazdkowego hotelu.

Autor: HouseMarket.pl 26 maja 2017 16:00

Apartamenty Varsovia przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie łączą funkcję tradycyjnego pokoju hotelowego z ideą inwestowania w mieszkania pod wynajem. To ciekawa alternatywa ulokowania kapitału w nieruchomości, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. W takim systemie apartament można wynająć na krótkie albo długie terminy.

Od usług hotelowych różni się tym, że wynajmujący ma do dyspozycji nie tylko pokój, a całe już w pełni wyposażone mieszkanie, a inwestor posiada akt własności lokalu. Apartamenty Varsovia Jerozolimskie to 115 klimatyzowanych apartamentów o powierzchni od 21 mkw. do 60 mkw., objętych serwisem czterogwiazdkowego hotelu.

Korzyści z inwestycji

Apartamenty Varsovia oferują stały i pewny zysk z najmu – 5 proc. w skali roku z umową pięcioletnią, co oznacza przepływy finansowe przez okres tych lat. Dodatkowo deweloper oferuje podział zysku przewyższającego tę wartość w proporcji pół na pół. Obecnie jest to jedna z najbezpieczniejszych form inwestowania własnego kapitału. W ramach kompleksowego zarządzania lokalem, operator obiektu gwarantuje nowatorski system opieki i zarządzania, w postaci najmu, kontaktu z najemcą, regularnej obsługi technicznej oraz transparentnych rozliczeń finansowych. I to wszystko bez konieczności ciągłego zaangażowania inwestora.

– Rentowność takiej inwestycji jest wyższa niż ta, którą można uzyskać z obligacji, z lokat bankowych, a nawet z zakupu mieszkania na wynajem – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding.

Nowatorska architektura

Z myślą o inwestorach i przyszłych mieszkańcach w Apartamentach Varsovia Jerozolimskie dostępne będą lobby, recepcja, pantry shop, restauracja oraz samoobsługowa pralnia. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany dwupoziomowy parking podziemny z 77 miejscami postojowymi i naziemny na 31 miejsc samochodowych.

Lokale składają się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przy większych metrażach – z dodatkowej sypialni. To doskonałe połączenie nowatorskiej architektury z wysokiej klasy wyposażeniem.

– Zależało nam na tym, aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym właścicielom i mieszkańcom. Dlatego nasze apartamenty dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Wnętrza zapewnią odpowiedni komfort i wygodę pracy oraz zachwycą swoim unikalnym klimatem – mówi Małgorzata Ostrowska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych