PARTNER PORTALU

Apartamenty Vida Verde. Kaskadowa bryła skąpana w słońcu

Apartamenty Vida Verde to zielona, ekologiczna enklawa, która nigdy nie straci swojej wyjątkowości, bo deweloper - belgijska spółka Willemen Group zapewniła jej odrębność w planie zagospodarowania przestrzennego. W ramach inwestycji zaprojektowano 42 apartamenty. Największy o powierzchni 156 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 29 grudnia 2016 09:36

Vida Verde jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących wysoką jakość i wyjątkowe otoczenie, poszukujących nieprzypadkowego sąsiedztwa. Kameralna wielkość osiedla, mieszkania skąpane w zieleni i dyskretna architektura pozwalają poczuć pełną harmonię z naturą. Ambicją dewelopera jest, by mieszkańcy Vida Verde stworzyli małą, dobrze się rozumiejącą wspólnotę ludzi patrzących na życie w podobny sposób i ciężko pracujących na sukces.

Enklawa spokoju i ciszy

Vida Verde to ogrodzona enklawa spokoju i ciszy z systemem monitoringu. Posadowienie budynków na wzniesieniu zapewnia mieszkaniom bardzo dobre nasłonecznienie. Harmonijnie zestawione elementy drewniane i szklane nadają obiektom indywidualnego charakteru. Oryginalna bryła budynków oddaje wyjątkowość miejsca i projektu.

Zaprojektowana przestrzeń daje możliwość nieskomplikowanej adaptacji, dostosowania metrażu i funkcji poszczególnych pomieszczeń do różnych potrzeb. Materiały użyte przy wykańczaniu apartamentów są niezwykle wytrzymałe i jednocześnie bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Vida Verde swoją efektowność zawdzięcza twórczemu połączeniu różnych doświadczeń, perspektyw i inspiracji belgijskiej spółki Willemen Group oraz pracowni architektonicznej Kwadrat Jacka i Krzysztofa Droszczów.

– Zawsze uważałem, że rynek polski dobrze odpowiada naszej działalności. Polska jest rosnącym rynkiem w Europie, a ludzie na ogół bardzo świadomie starają się iść naprzód i poprawiać jakość życia. Mocno koncentrujemy się na Polsce, gdzie obecnie realizujemy projekty deweloperskie w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście – tłumaczy Johan Willemen, dyrektor zarządzający Willemen Group.

Inspirująca natura

Inspiracją dla formy budynków, układu funkcjonalnego, położenia na działce stała się natura. - Pagórkowaty, niezwykle malowniczy teren pozwolił nam stworzyć kaskadową zabudowę skąpaną w słońcu. Optymalny układ budynków daje mieszkańcom poczucie intymności, jednocześnie pozwala cieszyć się tym, co w otaczającej przyrodzie najlepsze – tłumaczą architekci Jacek Droszcz i Krzysztof Droszcz.

Apartamenty Vida Verde położone są przy ulicy Wzgórze Bernadowo, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w niewielkiej odległości od centrów Gdyni i Sopotu. Wystarczy kwadrans, by znaleźć się w centrum miejskich atrakcji.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych