PARTNER PORTALU

Apartamenty Villa Sento są wykończone pod klucz

Villa Sento to budowany przez firmę Sento apartamentowiec położony przy ul. Zbrojarzy 105 w Krakowie, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i zielonych terenów dzielnicy Ruczaj. Inwestycja obejmuje wyłącznie mieszkania w wersji z wykończeniem pod klucz zawartym w cenie.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2016 09:19

Apartamenty Villa Sento powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność, a w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Villa Sento to wyłącznie mieszkania w wersji z wykończeniem pod klucz zawartym w cenie.

Każde mieszkanie posiada ogródek, balkon lub loggię. Lokale na dwóch ostatnich kondygnacjach zaskakują pięknymi widokami.

W sześciokondygnacyjnym obiekcie zaprojektowano tylko 34 superkomfortowe apartamenty o powierzchni użytkowej od 30 do 60 mkw.

Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi do wyłącznej dyspozycji właścicieli mieszkań. Cena jednego miejsca postojowego w garażu podziemnym wynosi 35 tys. zł brutto. Komórki lokatorskie o powierzchni około dwóch metrów kwadratowych kosztują 7 tys. zł brutto.

Budynek jest wyposażony w nowoczesną windę komunikującą wszystkie kondygnacje, włącznie z parkingiem podziemnym. Oferowane mieszkania mają przestronne, jasne kuchnie i doskonale doświetloną powierzchnię mieszkalną. Każdy apartament wyposażony jest ponadto w komplet przyłączy multimedialnych: telewizję kablową i internet.

Budowa Villi Sento została rozpoczęta. Przewidywany termin zakończenia inwestycji i uzyskania pozwolenia na użytkowanie to drugi kwartał 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych