PARTNER PORTALU

Apartamenty w Krakowie do wzięcia

Nowe apartamenty zrealizowane przez Hines wyróżnia ponadprzeciętna wysokość - 3,45 m.

Autor: HouseMarket.pl 20 listopada 2015 13:06

Apartamenty Novum zlokalizowane są przy ulicy Rakowickiej, w ścisłym centrum Krakowa. Projekt tworzą cztery budynki o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 9 kondygnacji naziemnych). Ich kwartałowy układ nawiązuje do typowej krakowskiej zabudowy, tworząc jednocześnie naturalne, przestronne i pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce. Na niemalże wszystkich dachach pojawi się zieleń ekstensywna, która stanowi kompromis między nowoczesnym i postępowym rozwiązaniem, a dbałością o środowisko naturalne.

Hines oferuje ponad 443 mieszkań i 458 miejsc parkingowych. Do dyspozycji mieszkańców pozostają zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw.

Do każdego z lokali przynależy przestronna loggia, balkon, taras lub ogródek.

Dodatkowo w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. W hali garażowej zlokalizowane są także komórki lokatorskie.

Wejścia do klatek zaprojektowano z wewnętrznych dziedzińców a nie z ulicy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców w każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną.

Inwestycja została zaprojektowana przez krakowskie biuro architektoniczne IMB Asymetria.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych