PARTNER PORTALU

Apartamenty wakacyjne Firmus Group gotowe za rok

Rezydencja Park Rodzinna weszła w fazę robót naziemnych. Deweloper rozpoczyna sprzedaż apartamentów wakacyjnych.

Autor: HouseMarket.pl 09 czerwca 2015 14:10

Trwa budowa pierwszego etapu rodzinnych apartamentów w Mielnie. Obecnie wykonawca, którym jest koszalińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer, zakończywszy fazę robót fundamentowych, wznosi ściany przyziemia. 

Rezydencja Park Rodzinna znajduje się w najbardziej zielonej części Mielna, w parku sosnowym pomiędzy ulicą Orła Białego i Kopernika. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 32 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni. Dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 36 do 53 m kw. - każdy z tarasem lub przestronnym balkonem o powierzchni 8 lub 21 mkw. Trzy apartamenty będą miały powierzchnie 71 m kw. W przyziemnej hali garażowej znajdzie się 20 prywatnych miejsc postojowych, dodatkowe 12 na zamkniętym terenie, w pobliżu budynku. Budynek wyposażony zostanie w windę.

Inwestorem projektu jest spółka Rezydencja Park Rodzinna, wchodząca w skład grupy Firmus Group. Projekt wykonali wspólnie architekci Marek Antoszczyszyn oraz Andrzej Buko ze szczecińskiego biura AB Studio. Zgodnie z harmonogramem Rezydencja Park Rodzinna ma być ukończona w maju przyszłego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych