PARTNER PORTALU

Apartamenty Wielicka powstają w duchu modernizmu

Drugi etap Apartamentów Wielicka zlokalizowany będzie obok budynków pierwszego etapu. Na przyszłych mieszkańców czeka 121 apartamentów o powierzchniach od 26 do 59 mkw., oraz cztery lokale usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 18 marca 2016 10:03

Drugi etap Apartamentów Wielicka zlokalizowany będzie obok budynków pierwszego etapu. Pięciopiętrowy apartamentowiec firmy Wan harmonijnie wkomponuje się w przestrzeń między starymi drzewami od strony zachodniej, terenami Zakonu Augustianów od północy, pierwszym etapem znajdującym się po wschodniej stronie oraz ul. Wielicką od nasłonecznionej strony południowej.

Nowa inwestycja firmy Wan nawiązuje architektonicznie, do bardzo udanego projektu etapu pierwszego. Także będzie to budynek w duchu modernizmu, zaprojektowany przez Studio Architektoniczne Oleksy & Polaczek, a różnice odnaleźć można jedynie w nielicznych detalach.

Na przyszłych mieszkańców czeka 121 apartamentów o powierzchniach od 26 do 59 mkw., oraz cztery lokale usługowe. Mieszkańcy lokali na parterze dysponować mają ogrodami, których wielkość waha się od 9,5 do nawet ponad 100 mkw. Całość będzie zamknięta, strzeżona i monitorowana.

Pod budynkami zlokalizowano parking podziemny na 89 miejsc, a przed inwestycją parking naziemny z sześcioma miejscami postojowymi. Miejsce zewnętrzne deweloper sprzedaje za 18 tys. zł brutto, a podziemne za 25 tys. zł brutto. Na terenie znajdzie się również obszerny plac zabaw dla dzieci (około 210 mkw.). Na poziomie parkingu podziemnego znajdzie się 58 komórek lokatorskich o powierzchni między 1,5 mkw. a 6,2 mkw. Kosztują 2.900 zł/mkw. brutto.

Nowoczesne cichobieżne windy w trzech klatkach schodowych usprawnią komunikację między piętrami i poziomem -1. Wszystkie mieszkania od pierwszego do piątego piętra wyposażone będą w przestronne tarasy o zróżnicowanej powierzchni.

Bliskość przystanku tramwajowego (bezpośrednio przy inwestycji), sklepów, hipermarketu Tesco i przede wszystkim zabytkowego Parku Jerzmanowskich, to tylko niektóre z zalet inwestycji.

Oddanie apartamentów do użytkowania zaplanowane jest na IV kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych