PARTNER PORTALU

Apartamenty Wieża. Na leśnym wzgórzu i z widokiem na jezioro

Inwestycja Apartamenty Wieża zlokalizowana nad jeziorem Raduń ma bardzo wyjątkowy charakter. Nowoczesne budynki połączone z zabytkową wieżą ciśnień zwracają na siebie uwagę i dodają uroku całej okolicy. Obie części są połączone na całej wysokości przeszklonym łącznikiem.

Autor: housemarket.pl 25 sierpnia 2017 11:58

Apartamenty Wieża zlokalizowane są w województwie zachodnio-pomorskim w Wałczu, na przepięknej działce o pow. ok. 3.300 mkw. Cały kompleks tworzą 32 luksusowe apartamenty. Sercem projektu jest wieża ciśnień pochodząca z 1902 roku. Wieża służyła mieszkańcom Wałcza jeszcze w 1990 roku. Nowowybudowany budynek w naturalny sposób wypełni skarpę na wzgórzu.

Projekt został przygotowany w znanym wałeckim biurze projektowym prowadzonym przez Janusza Bielenia.

Inwestycja zlokalizowana jest na wzniesieniu nad brzegiem jeziora Raduń, wśród 100 letniego lasu. Jednocześnie znajduje się w centrum miasta. Tak unikalne położenie zapewnia doskonały widok na jezioro Raduń i panoramę miasta, a z wyższych pięter również na jezioro Zamkowe.

Apartamenty Wieża będą wyjątkowym miejscem i staną się wizytówką Wałcza. Budynek będzie można podziwiać z wielu zakątków miasta, między innymi z Placu Wolności czy promenady otaczającej jezioro Raduń.

Inwestycja Apartamenty Wieża została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wieża pozostały na sprzedaż 44 mieszkania o powierzchniach od 37 do 165 metrów kwadratowych w cenie od 4.108 zł za metr kwadratowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych