PARTNER PORTALU

Apartamenty Wysockiego. Pionierska inwestycja w Bielsku Podlaskim

Realizowane przez spółkę RS Investment Apartamenty Wysockiego oferują komfortowe rozwiązania na poziomie nowoczesnych osiedli w metropoliach. Jednocześnie jest to kameralny obiekt położony w cichej dzielnicy. Gwarantuje mieszkańcom spokój i dobrą komunikację z otoczeniem, a więc zachowuje kluczowe atuty życia w mniejszym mieście, jakim jest Bielsk Podlaski.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 09:15

Teren budowy został już ogrodzony. Generalny wykonawca – R/S Budownictwo Robert Skrzypkowski rozpoczął prace budowlane pierwszego września 2016 r. W ofercie znajduje się 60 apartamentów o powierzchni od 41,83 mkw. do 68,30 mkw. Deweloper – spółka RS Investment dopuszcza modyfikację projektu według indywidualnych potrzeb. Możliwe jest m.in. łączenie apartamentów.

Komfort użytkowania Apartamentów Wysockiego zapewnią windy, a także nabywane dodatkowo miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Przewidziano 60 miejsc postojowych na kondygnacji podziemnej oraz parking przed budynkiem.

Część powierzchni parteru wypełnią lokale usługowe. Teren inwestycji obejmuje zamknięty dziedziniec z miejscem do wypoczynku i placem zabaw dla dzieci. Budynek zostanie wyodrębniony jako wspólnota mieszkaniowa, co daje szereg zalet. Między innymi mieszkańcy sami będą decydować o wysokościach opłat i składek oraz o przeznaczeniu tych funduszy.

Budynek powstaje przy ul. Władysława Wysockiego 41, w spokojnej, zacisznej i pełnej zieleni części Bielska Podlaskiego. Lokalizacja oznacza bliskość al. Józefa Piłsudskiego, głównej arterii komunikacyjnej miasta. W promieniu 1,5 kilometra, a więc krótkiego spaceru lub kilkuminutowej jazdy samochodem, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji udogodnienia potrzebne do prowadzenia aktywnego życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych