PARTNER PORTALU

Apartamenty Zdrowie: postindustrialny klimat w zielonym centrum Łodzi

W zielonym centrum Łodzi, w ramach projektu rewitalizacji przestrzeni postindustrialnej, powstaje nowa inwestycja - Apartamenty Zdrowie. Upper Finance Consulting pozyskał 33 mln zł finansowania na realizację projektu.

Autor: HouseMarket.pl 19 kwietnia 2016 12:35

Upper Finance Consulting pozyskał dla Apartamenty Zdrowie Sp. z o.o. Sp. k. finansowanie kredytowe w wysokości 33 mln zł w banku Raiffeisen. Spółka realizuje komfortowe Apartamenty Zdrowie w zielonym sercu Łodzi, w dzielnicy Polesie, w sąsiedztwie jednego z największych w Europie parków – ponad 170-hektarowego parku im. Józefa Piłsudskiego z ogrodem botanicznym, zoo i aquaparkiem.

– Koniunktura na rynku nieruchomości mieszkaniowych polepsza się z kwartału na kwartał. Znajduje to potwierdzenie również na łódzkim rynku, przez wielu uważanym za trudny. W Łodzi nadal dominują stare zasoby mieszkaniowe, więc tym bardziej nowe budownictwo wpisuje się w potrzeby mieszkańców. W związku z tym obserwujemy po stronie banków rosnące zainteresowanie finansowaniem inwestycji mieszkaniowych w tym mieście – mówi Iwona Załuska, prezes zarządu Upper Finance Consulting.

W ofercie Apartamentów Zdrowie, które powstają przy ul. Srebrzyńskiej w ramach unikalnego w skali miasta projektu rewitalizacji przestrzeni postindustrialnej, znajdują się 154 komfortowe apartamenty o powierzchniach 34 do 175 mkw. z loggiami lub ogródkami, od 1‑ po 6-pokojowe, w tym również lokale dwupoziomowe o wysokości nawet do 5,6 m. Lokale oferują wyjątkowy widok na panoramę miasta i zieleń parku.

Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. Na miejscu znajduje się sala fitness, a także plac zabaw dla dzieci. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z całym miastem za pomocą komunikacji miejskiej i kolei. W odległości zaledwie 1,5 km znajduje się centrum handlowe Manufaktura zapewniające szeroką gamę rozrywek oraz Atlas Arena. Tylko kilka minut będzie dzielić przyszłych mieszkańców od punktów handlowych, usługowych oraz placówek oświatowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych