PARTNER PORTALU

Apartamenty Zielony Sołacz mają dobre tempo sprzedaży

Monday Development, inwestor Apartamentów Zielony Sołacz może się pochwalić efektownym tempem sprzedaż mieszkań. Ponad dwie trzecie lokali znalazło już swoich nabywców. Jeszcze pod koniec tego roku będą mogli oni odebrać klucze.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 14:04

Apartamenty Zielony Sołacz to kameralny budynek mieszkalny położony bezpośrednio przy Parku Wodziczki. Za inwestycję odpowiedzialna jest firma Monday Development, należąca do grupy kapitałowej Unidevelopment. Obiekt położony jest na poznańskim Sołaczu – jednej z najbardziej cenionych i poszukiwanych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski.

– Obecnie wewnątrz budynku wykonywane są ściany działowe oraz prace instalacyjne. Równolegle prowadzony jest montaż stolarki okiennej - mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu w Monday Development. Mieszkania mają trafić w ręce swoich właścicieli jeszcze w tym roku.

Dobre tempo sprzedaży

Inwestycja na Sołaczu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Świadczy o tym chociażby poziom sprzedaży mieszkań, który do momentu zawieszenia wiechy wyniósł ponad 70 proc.

– Bardzo cieszy nas fakt, że nowa inwestycja trafiła w gusta nabywców. Zainteresowanie ofertą Zielonego Sołacza nie słabnie, co utwierdza nas w przekonaniu, że na rynku jest potrzeba zamieszkania w tego typu prestiżowych lokalizacjach – mówi Piotr Kasprowicz,wiceprezes Monday Development.

Mieszkania na Sołaczu wybierają osoby wymagające, ceniące piękno wypełniającej go architektury, a także wszechobecną zieleń. Uroku okolicy dodają klimatyczne kawiarnie i restauracje wtopione w przepiękne, parkowe tło.

Nowoczesna koncepcja dwupiętrowego budynku to efekt pracy biura architektonicznego Art Space, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep. W powstającej przy ul. Michała Drzymały inwestycji znajdzie się 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich przestronne czteropokojowe apartamenty oraz komfortowe dwupokojowe i trzypokojowe mieszkania.

Okna do podłogi

Lokale wypełnione będą naturalnym światłem dzięki zastosowaniu okien sięgających do samej podłogi. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony, które dzięki sąsiedztwu parku będą doskonałym miejscem codziennego wypoczynku. Warto zaznaczyć, że sam budynek zajmie nieco ponad 30 proc. działki. Jej pozostała część zagospodarowana będzie niezbędną infrastrukturą komunikacyjną oraz zielenią, będącą naturalnym połączeniem z otaczającym parkiem.

Elementem niezwykłym, wyróżniającym Apartamenty Zielony Sołacz, będzie możliwość wyjścia na spacer z posesji bezpośrednio do sąsiadującego z inwestycją Parku Wodziczki, a stamtąd do znanego i popularnego wśród Poznaniaków Parku Sołackiego. Łącznie pobliskie tereny stanowią blisko 20 hektarowy klin miejskiej zieleni ze zróżnicowanym drzewostanem oraz bogactwem krzewów. Apartamenty Zielony Sołacz to atrakcyjna propozycja zarówno dla ceniących bliskość centrum miasta i możliwość odpoczynku w otoczeniu relaksującej zieleni, jak i dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych