PARTNER PORTALU

Apartamenty Złotej 44 już dostępne

Złota 44 to luksusowy apartamentowiec o 192 metrach wysokości, 52 piętrach i 287 apartamentach zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Woods Bagot. Za mkw. apartamentu "all inclusive" trzeba zapłacić ok. 28 tys. zł.

Autor: Housemarket.pl 16 kwietnia 2015 12:04

Do dyspozycji rezydentów przeznaczone będą niedostępne dotąd w Polsce usługi i udogodnienia, które wyznaczą charakter miejsca i stworzą wyjątkową przestrzeń dla mieszkańców i ich gości - strefa rekreacyjno-biznesowa, wellness i spa z 25 m basenem, siłownia, prywatna sala kinowa, piwnica do starzenia win oraz recepcja z usługami concierge’a. Na piętrze rekreacyjnym o powierzchni 1400 mkw. znajdzie się także słoneczny taras z jaccuzi i leżakami, zapewniający maksimum komfortu i relaksu.

Apartamenty Złotej 44 mieszczą się na piętrach 9-52. Zostaną one wyposażone w system HMS, umożliwiający zarówno komputerowe sterowanie m.in. klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem czy oświetleniem, jak i zamówienie posiłku z restauracji bądź innej usługi. Każdy z mieszkańców otrzyma indywidualną kartę magnetyczną, umożliwiającą wjazd windą wyłącznie na piętro, na którym znajduje się apartament jej właściciela.

- Klienci będą mieli do dyspozycji kameralne studia o powierzchni od 62 do 70 metrów kwadratowych, apartamenty o powierzchni od  90 do 240 metrów oraz „szyte na miarę” od 250  metrów kwadratowych - mówi Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development S.A.

Penthouse'y w Złotej 44 mogą przekraczać nawet 1000 metrów kwadratowych, dając klientom możliwość zamieszkania na całym piętrze budynku.

Budowa Złotej 44 rozpoczęła się w marcu 2008 roku. Ze względu na problemy finansowe dewelopera Orco Property Group budynek pozostał jednak w stanie surowym. W 2014 roku dotychczasowy inwestor sprzedał budynek międzynarodowemu konsorcjum, które na potrzeby realizacji tej inwestycji utworzyły spółki Amstar i BBI Development. Finalizacja projektu jest przewidziana na rok 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych