PARTNER PORTALU

Aparthotel w lesie sosnowym

Spółka Budnex realizuje kompleks Porta Mare Leśne Tarasy w miejscowości Dziwnówek. Inwestycja będzie łączyć w sobie zalety położenia w nadmorskim kurorcie z kojącą obecnością lasów sosnowych.

Autor: HouseMarket.pl 13 maja 2016 15:10

Leśne Tarasy to część większego nadmorskiego projektu firmy Budnex, należącej do Kompleksu Wypoczynkowo-Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego Porta Mare. Inwestycja zlokalizowana w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek, będzie łączyć w sobie zalety położenia w nadmorskim kurorcie z kojącą obecnością lasów sosnowych. Idealny wybór dla osób szukających drugiego domu w wakacyjnej miejscowości i świetna inwestycja położona zaledwie 150 m od plaży.

 Inwestycja będzie docelowo tworzyć osiem, kameralnych, trzypiętrowych budynków apartamentowych. W każdym z apartamentowców znajdować się będzie 27 dwupokojowych i czteropokojowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 29 do 73 mkw.

Wielkim atutem apartamentów będą przestronne, narożne tarasy z widokiem na otaczający inwestycję, las sosnowy. Każdy z budynków wyposażony zostanie w nowoczesną cichobieżną windę, a w przyziemiach budynków zlokalizowane zostaną indywidualne garaże.

Standardowo apartamenty będą przekazywane w stanie deweloperskim, jednak na indywidualne życzenie klientów jest też możliwość wykończenia lokalu w stanie pod klucz. W obydwu przypadkach jeszcze na etapie budowy, istnieje możliwość zmian w układzie ścianek działowych jak i przebiegu instalacji. W inwestycji będzie istniała możliwość wyboru apartamentów z ogrzewaniem elektrycznym lub pompą ciepła.

Pierwsze dwa realizowane w tej chwili apartamentowce będą wyposażone w następujące systemy ogrzewania: apartamentowiec nr 4 - pompa ciepła, apartamentowiec nr 1, 2, 3, 5, 6, 7 i 8 - ogrzewanie elektryczne w systemie elektronicznie sterowanym.

Teren posesji będzie ogrodzony, monitorowany i strzeżony a spółka Porta Mare będzie w profesjonalny sposób zarządzała budynkami. Apartamenty realizowane w drugim etapie inwestycji (budynki nr 1, 2 i 3) zostaną przekazane do 15 grudnia 2016r., natomiast apartamenty realizowane w trzecim etapie ( budynki nr 5, 6 i 8) zostaną przekazane do 30 czerwca 2017 r.

W 2007 r. Budnex nabył pakiet kontrolny w spółce Porta Mare, zarządzającej centrum sanatoryjno-hotelowym w Dziwnówku wraz z ok. 5 ha terenów. Inwestor realizuje na bazie posiadanego majątku zespół obiektów z docelowo ok. 500 lokalami o powierzchni ok. 22,4 tys. mkw., wykorzystując projekt opracowany przez PP Wojtkowiak.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych