PARTNER PORTALU

Apollo Rida rusza ze sprzedażą Rajskiej 8 w Gdańsku

Apollo Rida, firma realizująca projekty deweloperskie i inwestycyjne w zakresie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, rozpoczyna sprzedaż mieszkań przy ulicy Rajskiej 8 w gdańskim Śródmieściu.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2016 11:53

W budynku znajdzie się 160 apartamentów o powierzchni od 30 do 130 metrów kwadratowych. Śródmieście jest cenioną przez mieszkańców Gdańska dzielnicą. Dzięki swojemu dynamicznemu charakterowi oraz doskonałemu połączeniu z resztą miasta, mieszkania w tej okolicy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów.

Budynek przy zbiegu ulic Rajskiej i Heweliusza ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Pięciopiętrowy apartamentowiec, z którego roztaczały się będą przepiękne widoki na miasto zlokalizowany jest w sercu Śródmieścia. Na dolnych kondygnacjach zaplanowane zostały lokale usługowo-handlowe oraz podziemny garaż.

Apollo Rida wybuduje również 10-kondygnacyjny biurowiec, w którym znajdą się biura o łącznej powierzchni blisko 10 tys. metrów kwadratowych. Najwyższej klasy projekt architektoniczny nawiązujący do stylu tradycyjnej gdańskiej zabudowy przygotowała renomowana pracownia Jems Architekci. Elewacja budynku wykonana zostanie z ręcznie wyrabianej cegły z zachowaniem pionowych podziałów, oddając historyczny charakter śródmiejskiej zabudowy.

- Śródmieście to dzielnica doskonale łącząca ze sobą styl starego miasta z nowoczesną infrastrukturą. Mieszkańcy Gdańska często wymieniają ją jako najlepsze i najbardziej atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Apollo Rida – oddając do sprzedaży 160 mieszkań – kieruje swoją ofertę do aktywnych osób, ceniących miejski styl życia, bliskość restauracji, teatrów, kin, jak i placówek handlowych i oświatowych. Projekt ma już pozwolenie na budowę, a prace budowlane rozpoczną się w najbliższych tygodniach – powiedział Rafał Nowicki, prezes zarządu dewelopera.

Biuro sprzedaży apartamentów zlokalizowane jest na pierwszym piętrze części biurowej Centrum Handlowego Madison, wejście od ul. Gnilnej 2.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych