PARTNER PORTALU

Archicom postawił na atrakcyjnie zaaranżowaną przestrzeń

Deweloper buduje osiedla „społeczne”, których głównym założeniem jest budowanie i rozwijanie relacji między ich mieszkańcami. Chętnych na mieszkania nie brakuje.

Autor: housemarket.pl 03 kwietnia 2015 15:38

Mieszkańcy mogą korzystać z osiedlowych fitness, klubów mieszkańca, placów zabaw czy licznych terenów rekreacyjnych wokół inwestycji. Klienci, którzy zakupili mieszkanie na Słonecznych Stabłowicach już wkrótce będą mogli wypoczywać na własnej plaży. Chętnych nie brakuje. W pierwszym kwartale 2015 r. 151 klientów zdecydowało się na zakup nieruchomości od Archicomu - o 20 proc. więcej niż w I kw. ubiegłego roku.

- Wrocławianie przy decyzji zakupowej zwracają uwagę nie tylko na mieszkanie, ale i na to, co oferuje osiedle i jego bezpośrednia okolica - mówi Tomasz Sujak, dyrektor ds. handlowych Grupy Archicom. - Priorytetem jest projektowanie przyjaznych przestrzeni spotkań. Staramy się również wpływać na zacieśnianie sąsiedzkich relacji, np. organizując pikniki rodzinne umożliwiające spotkania obecnych mieszkańców z tymi, którzy czekają na zakupione mieszkania.

Istniejące inwestycje Archicom poszerza o kolejne etapy - poszukujący mieszkania na Jagodnie mogą już wybierać spośród mieszkań w trzech nowych budynkach Czterech Pór Roku przy ul. Klasztornej. Olimpia Port już wkrótce będzie gotowa na przyjęcie kolejnych mieszkańców.

Grupa Archicom ma również w planach zupełnie nowe inwestycje mieszkaniowe, m.in. na Nowych Żernikach, Swojczycach i Kępie Mieszczańskiej.    

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych