PARTNER PORTALU

Archicom rozszerza ofertę mieszkań pod klucz

Archicom rozpoczął współpracę z firmą redNet Dom, poszerzając tym samym ofertę „Mieszkanie pod klucz”. Klienci przy zakupie mieszkania mogą zdecydować się na usługę wykończenia i sfinansować całość jednym kredytem.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2015 13:24

Oferta „Mieszkanie pod klucz”, wychodzi naprzeciw zmieniającym się uwarunkowaniom na rynku kredytów hipotecznych – finansowanie zakupu i wykończenia jednym kredytem pozwala na ograniczenie angażowania własnych środków. Nie bez znaczenia jest też fakt, że prace  wykończeniowe objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Nawiązanie współpracy z redNet Dom pozwoli grupie Archicom, która dotychczas oferowała wykończenie mieszkań pod klucz w ramach własnego wykonawstwa, znaczące zwiększenie skali tej usługi. Jest to odpowiedź na zmieniające się preferencje klientów, którzy coraz częściej oczekują mieszkania gotowego do zamieszkania.

- Priorytetowe dla naszej firmy jest wsłuchiwanie się w głosy klientów oraz bieżące reagowanie na zmieniające się uwarunkowania rynkowe. Od początku istnienia Archicom wierzyliśmy, że takie podejście to recepta na sukces. Dziś, m.in. dzięki lojalności klientów, jesteśmy liderem wrocławskiego rynku deweloperskiego pod względem liczby sprzedanych mieszkań – mówi Dorota Jarodzka-Śródka, prezes Archicom. - Liczymy, że współpraca z firmą redNet Dom, specjalizującą się w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz, uatrakcyjni naszą ofertę mieszkań. Jesteśmy przekonani, że coraz szersza i bardziej kompleksowa oferta  pozwoli nam na osiąganie  jeszcze lepszych wyników sprzedaży mieszkań w nadchodzących latach – dodaje prezes Archicom.

Prawie 40 proc. mieszkań sprzedawanych przez Archicom kupują osoby, które wcześniej nabyły mieszkania od spółki lub osoby z polecenia dotychczasowych klientów. Od stycznia do końca października 2015 roku deweloper sprzedał 520 mieszkań, tyle samo co w rekordowym 2014 roku.

- Wykończenie pod klucz jest coraz popularniejszym rozwiązaniem na rynku, bowiem klienci nie muszą już martwić się o wykończenie mieszkań. Współpraca z architektem wnętrz i koordynatorem technicznym daje pewność, że lokale będą wykończone ze smakiem i zgodnie z oczekiwaniami klientów – mówi Anna Franus, prezes RedNet.

Cena wykończenia mieszkania pod klucz zaczyna się już od 495 zł za metr kwadratowy. Dla mieszkania o powierzchni 50 mkw. koszt, który obejmuje zarówno materiały jak i prace wykończeniowe wyniesie niecałe 25 tys. zł. Przy finansowaniu 30-letnim kredytem hipotecznym miesięczna rata będzie większa jedynie o ok. 115 zł niż w przypadku kredytu na mieszkanie w standardzie deweloperskim.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych