PARTNER PORTALU

Archicom rusza z nową inwestycją we Wrocławiu

Grupa Archicom rozpoczyna realizację nowego osiedla mieszkaniowego. Klienci będą mogli wybierać spośród 60 mieszkań zlokalizowanych w dwóch kameralnych budynkach pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 17 lipca 2015 12:51

Swojczyce wyrastają na nowoczesną dzielnicę mieszkaniową. Jeszcze 10 lat temu północno-wschodnia część Wrocławia kojarzona była głównie z zakładami przemysłowymi, dziś wrocławianie myślą o niej jako eleganckim osiedlu wśród zieleni. 

- Decydując się na realizację swoich inwestycji na tym terenie, postanowiliśmy zmienić dotychczasowy charakter okolicy, wydobywając tym samym ogromny potencjał tkwiący w Swojczycach – rozległe tereny zielone w sąsiedztwie rzeki, bliskość kulturalno-rekreacyjnego kompleksu Hali Stulecia i sprawny dojazd do centrum. Postępująca modernizacja dzielnicy przylegającej do Sępolna, wraz z dużymi możliwościami rekreacyjnymi sprawia, że  północno-wschodnia część Wrocławia staje się doskonałą bazą do mieszkania i odpoczynku na co dzień -   komentuje Tomasz Sujak, dyrektor ds. handlowych Grupy Archicom.

Pierwszy etap osiedla Na Ustroniu powstanie na terenie rozległej działki przy ul. Byczyńskiej. W spokojnej okolicy zostaną zlokalizowane dwa 3-kondygnacyjne budynki. Klienci będą mogli wybierać spośród 60 ustawnych mieszkań w układach 2- i 3-pokojowych wyposażonych w balkony lub ogródki. W budynku znajdzie się pomieszczenie przeznaczone na wózki i rowery. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowany zostanie atestowany plac zabaw, a dla tych nieco starszych miejsce rekreacyjne wyposażone w urządzenia outdoor fitness oraz ławeczki i stolik do gry w szachy. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring. Dla zmotoryzowanych przygotowano naziemne miejsca parkingowe.

- Na Ustroniu, to doskonałe miejsce dla osób szukających spokojnej okolicy i bezpiecznej przestrzeni do wychowywania dzieci. Osoby poszukujące swojej pierwszej nieruchomości na pewno ucieszy możliwość skorzystania z dopłat w ramach programu Mieszkanie dla Młodych - twierdzi Tomasz Sujak.

Klienci decydujący się na zakup pierwszego mieszkania, mogą liczyć na wsparcie rządowe z programu Mieszkanie dla Młodych. O bezpieczeństwie transakcji świadczyć może realizacja inwestycji w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów przelewane są na rachunek dewelopera na podstawie terminowych postępów prac na budowie.

 

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych