PARTNER PORTALU

Archicom rusza z nową inwestycją we Wrocławiu

Grupa Archicom rozpoczyna realizację nowego osiedla mieszkaniowego. Klienci będą mogli wybierać spośród 60 mieszkań zlokalizowanych w dwóch kameralnych budynkach pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 17 lipca 2015 12:51

Swojczyce wyrastają na nowoczesną dzielnicę mieszkaniową. Jeszcze 10 lat temu północno-wschodnia część Wrocławia kojarzona była głównie z zakładami przemysłowymi, dziś wrocławianie myślą o niej jako eleganckim osiedlu wśród zieleni. 

- Decydując się na realizację swoich inwestycji na tym terenie, postanowiliśmy zmienić dotychczasowy charakter okolicy, wydobywając tym samym ogromny potencjał tkwiący w Swojczycach – rozległe tereny zielone w sąsiedztwie rzeki, bliskość kulturalno-rekreacyjnego kompleksu Hali Stulecia i sprawny dojazd do centrum. Postępująca modernizacja dzielnicy przylegającej do Sępolna, wraz z dużymi możliwościami rekreacyjnymi sprawia, że  północno-wschodnia część Wrocławia staje się doskonałą bazą do mieszkania i odpoczynku na co dzień -   komentuje Tomasz Sujak, dyrektor ds. handlowych Grupy Archicom.

Pierwszy etap osiedla Na Ustroniu powstanie na terenie rozległej działki przy ul. Byczyńskiej. W spokojnej okolicy zostaną zlokalizowane dwa 3-kondygnacyjne budynki. Klienci będą mogli wybierać spośród 60 ustawnych mieszkań w układach 2- i 3-pokojowych wyposażonych w balkony lub ogródki. W budynku znajdzie się pomieszczenie przeznaczone na wózki i rowery. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowany zostanie atestowany plac zabaw, a dla tych nieco starszych miejsce rekreacyjne wyposażone w urządzenia outdoor fitness oraz ławeczki i stolik do gry w szachy. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring. Dla zmotoryzowanych przygotowano naziemne miejsca parkingowe.

- Na Ustroniu, to doskonałe miejsce dla osób szukających spokojnej okolicy i bezpiecznej przestrzeni do wychowywania dzieci. Osoby poszukujące swojej pierwszej nieruchomości na pewno ucieszy możliwość skorzystania z dopłat w ramach programu Mieszkanie dla Młodych - twierdzi Tomasz Sujak.

Klienci decydujący się na zakup pierwszego mieszkania, mogą liczyć na wsparcie rządowe z programu Mieszkanie dla Młodych. O bezpieczeństwie transakcji świadczyć może realizacja inwestycji w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów przelewane są na rachunek dewelopera na podstawie terminowych postępów prac na budowie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych