PARTNER PORTALU

Archicom zaprasza na dni otwarte w Ogrodach Hallera

Archicom zaprasza 16 lutego na dni otwarte w Ogrodach Hallera. Będzie można zobaczyć okolice, osiedle i wejść do mieszkań, które obecnie są w realizacji. Deweloper radzi założyć wygodne buty, które pozwolą wejść na teren budowy.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2016 12:44

Osiedle powstaje w prestiżowej dzielnicy mieszkaniowej Wrocławia, w willowej okolicy Grabiszynka i Borka, u zbiegu ulic Hallera i Ojca Beyzyma. Stanowi zwarty kompleks urbanistyczny, którego sercem jest plac gen. J. Hallera z kameralnymi punktami usługowymi. Przez osiedle przebiega reprezentacyjna ulica prowadząca do południowej części osiedla, gdzie wille miejskie sąsiadują z rozległymi terenami zielonymi .

Klasyczna bryła i starannie dobrane detale architektoniczne nawiązują do reprezentacyjnych willi miejskich, które znajdują się w najbliższej okolicy. Duże okna i ponadstandardowe materiały wykończeniowe zapowiadają komfort użytkowania na co dzień.

Lokalizacja mieszkań po stronie wewnętrznych ogrodów i dziedzińców zapewnia komfort akustyczny. Architekci zadbali w projekcie o kompleksowe zagospodarowanie terenu osiedla, o czym świadczą liczne zazielenione alejki ze stylowymi latarniami i ławkami, utrzymanymi w duchu secesji. Na placu Hallera zainstalowano rzeźbę Ludwiki Ogorzelec.

Wysokie, przestronne pomieszczenia, duże przeszklenia oraz możliwość wydzielenia drugiej łazienki dają maksymalną wygodę mieszkania. Wszystkie mieszkania wyposażone są w ogródek, rozległy balkon lub taras, na którym bez problemu zmieści się stolik i cztery krzesła. Osiedle posiada własne przestrzenie rekreacyjne z placami zabaw dla najmłodszych i wygodnymi ławeczkami dla dorosłych. Położenie Ogrodów Hallera w otulinie parku Grabiszyńskiego zapewnia łatwy dostęp do rozległej strefy terenów zielonych.

Do budowy kompleksu wykorzystano wysokiej klasy materiały naturalne. Pomieszczenia zostały wyposażone w drewniane okna oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Okna i drzwi balkonowe parterowych lokali posiadają rolety zewnętrzne. Codzienną wygodę zapewniają nowoczesne i eleganckie windy, obsługujące również poziom podziemnego garażu. Nad spokojem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona oraz inteligentne systemy elektroniczne, m.in. wideodomofony czy monitoring.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych