Aria Development rusza z budową i sprzedażą II etapu Osiedla Łomiankihousemarket.pl - 13 stycznia 2020 12:43


Ponad 60 mieszkań z pakietem ekologicznym i smart oferuje Aria Development w ramach II etapu Osiedla Łomianki. Prace nad tym etapem rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku. Przekazanie mieszkań planowane jest na połowę 2021 roku.

9 stycznia Aria Development rozpoczęła sprzedaż II etapu Osiedla Łomianki. Oferta obejmuje 62 mieszkania w dwóch kameralnych budynkach. W każdym z nich są do wyboru 14 jedno, 9 trzypokojowych i 8 mieszkań z antresolami (od dwóch do pięciu pokoi). Metraże lokali wynoszą od 36 do 102 mkw. Ceny za m2 kształtują się od 5 150 zł do 6 250 zł.

Realizacja II etapu rozpoczęła się w IV kwartale 2019 roku i obecnie prowadzone są prace budowlane na poziomie parteru budynku A3 oraz ścian fundamentowych budynku A2. Przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę przyszłego roku.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i funkcjonalne, a wspaniałe doświetlenie zapewniają okna typu portfenetr. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony, a na ostatnim trzecim piętrze-szerokie tarasy, gdzie zostaną zlokalizowane przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne oraz plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

Aria Development na wszystkich przyszłych i obecnie realizowanym Osiedlu Łomianki wprowadza kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu Aria Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz punktów ładowania samochodów elektrycznych. Komponenty pakietu są w podstawowym standardzie inwestycji i klienci Osiedla Łomianki oraz przyszłych realizacji Aria Development nie będą ponosić dodatkowych kosztów z nim związanych.