PARTNER PORTALU

Art Deco Apartamenty i Lofty. Inwestycja dla wyczulonych na detal

Art Deco Apartamenty i Lofty to nowa inwestycja AB Inwestor nawiązująca do charakterystycznych dla Gdyni form modernizmu międzywojennego. Powstaje w renomowanej dzielnicy mieszkaniowej Kamienna Góra.

Autor: HouseMarket.pl 27 marca 2017 08:57

Budynek nawiązujący do okresu międzywojnia docenią zwłaszcza poszukujący apartamentów na sprzedaż o eleganckim i dopracowanym w detalach charakterze. Pierwszy etap został zakończony i wszystkie apartamenty znalazły już swoich nabywców. Obecnie AB Inwestor buduje drugi etap inwestycji. Planowany termin jego realizacji to koniec września 2017 roku.

Apartamenty inspirowane nurtem art deco

Architektura Art Deco tworzy przestrzenną kontynuację stylu dominującego na obszarze historycznego układu urbanistycznego. Jest wyrazem podziwu projektantów budynku –Bazylego Domsty i Marcina Sienkowskiego dla osiągnięć wielkich twórców przedwojennej zabudowy miasta.

Bryła budynku oraz jego części wspólne są inspirowane nurtem art deco w architekturze i wzornictwie, zaprojektowane oraz wykonane z największą starannością i dbałością o detal.

Inwestor zaplanował apartamenty dwupokojowe od 34 mkw., trzypokojowe od 61 mkw., czteropokojowe od 72 mkw. i pięciopokojowe od 81 mkw. Przewidziano również apartamenty typu penthouse z tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji. W pierwszym etapie inwestycji, do wybranych apartamentów zaprojektowano bezpośredni wjazd windą. Usytuowane na pierwszym piętrze lokale biurowe obsługiwane będą przez własną windę.

W zacisznym centrum Gdyni

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni monitoring. Znajdujące się w ofercie apartamenty jednopoziomowe i dwupoziomowe obsługiwane będą przez cichobieżną windę. W budynku znajdzie się wielostanowiskowy garaż podziemny i lokale usługowe na kondygnacji parterowej. W holu wejściowym usytuowano stanowisko concierge.

Inwestycja powstaje w zacisznym centrum Gdyni, u zbiegu ulic I Armii Wojska Polskiego i Bema. Otoczona zabytkową zabudową daje łatwy dostęp do kulturalnego życia miasta.

Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni to niezaprzeczalny atut również dla tych, którzy rozważają zakup lokali pod kątem inwestycyjnym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych