PARTNER PORTALU

Art Modern zaprasza na dzień otwarty

OPG Property Professionals organizuje 6 lutego dzień otwarty na łódzkim osiedlu Art Modern. W pierwszym etapie inwestycji, trwającym do czwartego kwartału 2016 r., deweloper ukończy 98 mieszkań o powierzchniach od 28 do 86 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2016 11:08

Osiedle powstaje tuż przy przystankach komunikacji miejskiej oraz centrum przesiadkowego na Placu Niepodległości. Bliskość al. Politechniki pozwala błyskawicznie dostać się do innych części miasta, a także z niego wygodnie wyjechać.

Na osiedlu deweloper planuje stworzenie Alei Kasztanowców w oparciu o istniejący starodrzew, których wiek sięga 70 lat. Zostanie on uzupełniony roślinami sezonowymi, zimozielonymi i krzewami, co stworzy prywatny park jako wielobarwną kompozycję atrakcyjną przez cały rok. Całość otoczenia uzupełniona zostanie trawnikami.

Na terenie parku powstanie ustronny plac zabaw, którego podstawowymi zaletami będzie nawierzchnia absorbująca upadek, domek drewniany wraz ze zjeżdżalnią, huśtawki, bujak na sprężynie oraz piaskownica drewniana. Łącznie na osiedlu powstanie 374 mieszkania, od dwóch do sześciu lokali usługowych i od 12-18 lokali biurowych.

Wszystkie mieszkania będą mieć balkon, taras lub ogródek. Większość daje możliwość wydzielenia garderoby w sypialni. W każdym lokalu można zaaranżować prysznic bez konieczności montażu brodzika.

Do osiedla prowadzić będą dwa wjazdy strzeżone: główny północny od ul. Wróblewskiego oraz południowy od ul. Szkrzywana. Drogi i chodniki zostaną wykonane z kostki betonowej.

Zaprojektowano 424 miejsc parkingowych w tym: 182 w garażach podziemnych, 139 w garażu wielopoziomowym i 103 na terenie działki.

Parking podziemny w konstrukcji żelbetowej wyposażony zostanie w bramy wjazdowe podnoszone napędem elektrycznym. Garaże podziemne wentylowane będą mechanicznie. Część miejsc parkingowych powiększona jest o przestrzeń gospodarczą. Docelowo w południowo-zachodniej części osiedla powstanie parking wielopoziomowy o konstrukcji żelbetowej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Skanska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych