PARTNER PORTALU

Asbud rusza z budową i sprzedażą mieszkań osiedla Flora

Grupa Asbud rozpoczęła sprzedaż pierwszego etapu Osiedla Flora. W pierwszej fazie projektu powstanie 111 mieszkań o powierzchni od 33 do 100 mkw. Budowa ruszy na początku lutego.

Autor: HouseMarket.pl 28 stycznia 2016 16:29

Osiedle Flora powstaje przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Esbud, która 1 lutego br. rozpocznie prace budowlane. Docelowo, w ramach Osiedla Flora powstanie ok. 600 mieszkań.

Pierwszy etap Osiedla Flora (Chabry) obejmuje realizację kameralnego budynku z wewnętrznym dziedzińcem, na którym zostaną zaaranżowane wspólne tereny zielone oraz strefa rekreacyjna. W pięciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 111 lokali, w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, osiedle wyposażone zostało w liczne udogodnienia m.in. monitoring, windy, nowoczesny plac zabaw oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Przygotowując Osiedle Flora zwrócono również uwagę na zastosowanie rozwiązań ekologicznych, m.in. minimalizujących zużycie wody – tzw. system szarej wody, wykorzystywany do nawadniania ogródków. Wśród mieszkań, które trafiły do sprzedaży w ramach pierwszego etapu inwestycji znajdują się lokale o następujących metrażach: 3 mieszkania 1-pokojowe (33-35 mkw.), 59 mieszkań 2-pokojowych (40-56 mkw.), 46 mieszkań 3-pokojowych (55-72 mkw.) oraz 3 mieszkania 4-pokojowe (74-100 mkw.)

– Osiedle Flora charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją na Zielonej Białołęce, w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych, punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych i przystanków komunikacji miejskiej. Przygotowując projekt tej inwestycji położyliśmy szczególny nacisk na maksymalizację poczucia bezpieczeństwa i prywatności przyszłych mieszkańców, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności osiedla. Jesteśmy przekonani, że niska zabudowa, elegancka elewacja oraz wysoka jakość wykończenia w połączeniu z innymi atutami projektu sprawią, że będzie to idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak i tych, którzy zakup traktują w kategorii inwestycji lub szukają większego mieszkania – powiedział Raied Tanous, dyrektor zarządzający Grupy Asbud.

Blisko 20 proc. mieszkań Osiedla Flora znalazło swoich nabywców już na etapie przedsprzedaży. W ofercie osiedla znajdują się również lokale spełniające wymogi programu MdM, a cena mkw. rozpoczyna się już od 5 374 zł. Osiedle Flora zapewnia swoim mieszkańcom również dostęp do punktów handlowo-usługowych, które będą zlokalizowane na parterze budynków. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, Asbud oferuje także możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz w jednym z trzech dostępnych standardów wykończenia.

Prace budowlane w ramach pierwszej fazy projektu rozpoczną się 1 lutego br., a ich zakończenie zaplanowano na kwiecień 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych