PARTNER PORTALU

Asbud wprowadza do sprzedaży komfortowe apartamenty na Woli

Grzybowska 85 to nowa inwestycja mieszkaniowa, którą do swojej oferty wprowadza Asbud. W ramach projektu, w sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego, powstanie ok. 500 apartamentów zlokalizowanych w trzech niezależnych budynkach.

Autor: HouseMarket.pl 09 marca 2016 10:51

W pierwszej fazie inwestycji zostaną zrealizowane 174 apartamenty o powierzchni od 35 do 82 mkw. w dziewięciopiętrowym budynku o podwyższonym standardzie. Przedsprzedaż apartamentów inwestycji Grzybowska 85 rozpoczęła się w lutym.

Wśród apartamentów dominowały będą lokale dwupokojowe, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Nie zabraknie jednak również funkcjonalnych kawalerek oraz mieszkań trzypokojowych i czteropokojowych.

Na ostatniej kondygnacji budynku znajdą się przestronne apartamenty z dużymi tarasami. Wejście do apartamentów Grzybowska 85 będzie prowadziło przez reprezentacyjne lobby z recepcją. W inwestycji zaprojektowano również dwukondygnacyjny podziemny garaż. Tuż nad nim zaplanowano przestronne patio, dostępne dla wszystkich mieszkańców inwestycji.

– Tak, jak zapowiadaliśmy, rok 2016 r. będzie dla nas bardzo intensywnym okresem. W krótkim odstępie czasu, wprowadzamy do sprzedaży kolejne projekty mieszkaniowe i biurowe. Grzybowską 85, ze względu na lokalizację w otoczeniu nowoczesnych biurowców i siedzib renomowanych międzynarodowych firm w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, kierujemy głównie do osób, które doceniają komfort i atuty prestiżowego adresu, ale także nie chcą tracić czasu na uciążliwe dojazdy do pracy. Z drugiej zaś strony, zastosowane przez nas rozwiązania architektoniczne i układ budynku skutecznie oddzielą apartamentowiec od wielkomiejskiego zgiełku i zapewnią poczucie prywatności wszystkim jego mieszkańcom – powiedział Raied Tanous, akcjonariusz i dyrektor zarządzający grupy Asbud.

Wszystkie apartamenty będą miały przestronne loggie, a lokale na ostatnich kondygnacjach - tarasy. W każdym zastosowano duże okna. Deweloper zadbał również o aranżację zielonych terenów rekreacyjnych, elementów małej architektury oraz placu zabaw dla dzieci.

Projekt przygotowała pracownia FS&P Arcus. Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na lipiec br.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych