PARTNER PORTALU

Astra Park. Mieszkania z kosmicznym designem

Realizowana przez Activa Deweloper inwestycja Astra Park to zespół czteropiętrowych budynków wyposażonych w windy, komórki lokatorskie oraz podziemne hale garażowe. Architektura i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki, będzie nawiązywała designem do obserwacji gwiazd i kosmosu.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 16:18

Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie unikalnych walorów krajobrazowych. Deweloper zapewnia m.in. drzwi wejściowe klasy antywłamaniowej firmy, granitową posadzkę na klatkach schodowych oraz zewnętrzne rolety z funkcją antywłamaniową do mieszkań parterowych, które mają wydzielone ogródki w metrażach od 31 mkw. do 193 mkw.

Astra Park to połączenie cząstki ziemskiej (Park) z kosmiczną (Astra). Zarówno architektura, jak i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki, będzie nawiązywała designem do idei obserwacji gwiazd i kosmosu. Wyjątkowość miejsca podkreślać będzie malownicze oczko wodne otoczone ławeczkami, teleskopami, alejkami spacerowymi oraz kosmicznym placem zabaw.

Architektura powstających budynków charakteryzuje się prostymi bryłami. Kompozycje elewacji wyznaczają ramy z betonu architektonicznego, pionowe okna i balustrady balkonów wypełnione szklanymi taflami. Wnęki balkonów schowanych w betonowych ramach wypełnione będą jasnymi płatkami klinkierowymi, a posadzka wykonana zostanie z płytek kamiennych, granitowych. Charakterystycznym elementem architektury są również szklane na ramach aluminiowych wykusze.

Osiedle od strony północnej graniczyć będzie z nowymi osiedlami mieszkaniowymi a od południowej otaczać je będzie zieleń łąk. Zachodnia część inwestycji położona jest bezpośrednio przy ul. Turzycowej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jabłoniowej zapewniającej szybki dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy (5 min.), do Gdańska Głównego (12 min.), natomiast do Wrzeszcza (15 min.). Astra Park powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień z dobrze funkcjonującymi liniami autobusowymi oraz planowaną linią tramwajową.

Planowany termin zakończenia budynku B1 to czerwiec 2017 r., budynku B2 – wrzesień 2017 r., a budynku B3 – styczeń 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych