PARTNER PORTALU

Atal kusi rabatem w inwestycji Chojny Park

Deweloper kusi rabatem 100 zł na metrze kwadratowym w łódzkiej inwestycji Chojny Park. Inwestycja grupy Atal znajduje się w dzielnicy Chojny, przy ulicy Rolniczej.

Autor: HouseMarket.pl 12 maja 2016 14:19

Dwa pierwsze etapy składają się łącznie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań. Na osiedlu znajdą się cztery place zabaw. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pierwszy etap Chojny Park dostał już pozwolenie na użytkowanie. W tej części inwestycji powstały dwa pięciopiętrowe budynki, w których są 172 lokale o powierzchni od 31 do 107 mkw. Każdy z nich posiada balkon lub taras, natomiast do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki.

Oba budynki posiadają garaże podziemne, które mieszczą łącznie 185 samochodów. Przemieszczanie pomiędzy kondygnacjami ułatwiają cichobieżne windy.

Elewacje budynków pierwszego etapu Chojny Park zostały wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Nowoczesnego charakteru inwestycji nadały zewnętrzne balustrady ze szklanym wypełnieniem, które zostały pomalowane proszkowo na kolor grafitowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych