PARTNER PORTALU

Atal ma pieniądze na inwestycję w Łodzi

Atal podpisał z Raiffeisen Bank Polska umowę kredytową na finansowanie pierwszego etapu osiedla w Łodzi.

Autor: HouseMarket.pl 29 kwietnia 2016 16:42

Umowa kredytowa opiewa na kwotę 22,5 mln zł. Atal zamierza sfinansować budowę pierwszego etapu inwestycji Pomorska Park w Łodzi. Zabezpieczeniem kredytu jest m.in. hipoteka na nieruchomości.

Osiedle powstaje przy ulicy Pomorskiej 168/170, na granicy łódzkiego Śródmieścia z Widzewem. Wjazd do inwestycji zaplanowany jest od ulicy Telefonicznej.

Pierwszy etap kompleksu Pomorska Park składać się będzie z czterech budynków, które będą miały od czterech do sześciu pięter. Znajdzie się w nich 186 mieszkań – każde z nich będzie posiadało balkon lub prywatny ogródek.

Klienci mogą wybierać spośród układów od dwóch pokoi do czterech oraz szerokiej gamy metraży od 37,72 do 100,02 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach kompleksu zaplanowano parkingi podziemne, które pomieszczą 129 samochodów oraz 59 miejsc postojowych zewnętrznych. Dla dodatkowego komfortu przewidziano 117 komórek lokatorskich.

Pomorska Park to eleganckie osiedle o wysokim standardzie wykończenia, które charakteryzować będzie minimalistyczna architektura. Elewacje budynków zostaną utrzymane w odcieniach szarości. Proste bryły w stonowanej kolorystyce zostaną uzupełnione o subtelne balustrady balkonowe.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych