PARTNER PORTALU

Atal obniża ceny apartamentów we Wrocławiu

W ramach promocji świątecznej deweloper obniża o 200 zł za metr kwadratowy cenę wszystkich mieszkań na osiedlu Dyrekcyjna 33 Apartamenty. Oferta obejmuje rezerwacje dokonane do 31 grudnia 2015.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2015 09:22

Dyrekcyjna 33 Apartamenty to obiekt mieszczący 222 mieszkania oraz osiem lokali usługowych na parterze. Budynek liczy siedem kondygnacji mieszkalnych, z których ostatnią zaprojektowano w formie poddasza użytkowego. Metraże zaczynają się od 26 mkw. do 121 mkw.

Większość apartamentów wyposażona jest w balkony, a te ulokowane na poddaszu mają tarasy. Dla przyszłych właścicieli mieszkań na parterze zaplanowano ogródki do ich wyłącznego użytku, z możliwością indywidualnego zagospodarowania.

Elewacja budynku ma charakter horyzontalny podkreślony wstęgowymi balkonami. Zadaszenie budynku stanowi charakterystyczny dla wrocławskiej zabudowy dach dwuspadowy, mansardowy. W podziemiach budynku znajduje się 175 miejsc parkingowych. Na osiedlu są także ogólnodostępne miejsca naziemne. W budynku znajdują się windy dostępne od poziomu garaży do ostatniego piętra.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych