PARTNER PORTALU

Atal poszerza ofertę o Lazurowy Park Bronowice

Atal rozpoczął sprzedaż nowej krakowskiej inwestycji. 78 mieszkań pierwszego etapu Lazurowego Parku Bronowice oferowane jest w cenie 6,9 tys zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2015 10:44

Lazurowy Park Bronowice usytuowane jest u zbiegu ulic Filtrowej oraz Zygmunta Starego, na zachód od centrum Krakowa. Atutami inwestycji będą bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Do sprzedaży trafiło 78 mieszkań pierwszego etapu inwestycji. Cena za mkw. brutto wynosi 6,9 tys. złotych.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną cztery trzypiętrowe segmenty. W budynkach tego etapu będzie łącznie 78 mieszkań o metrażach od 32,11 do 106,06 mkw. i układzie od 1 do 4 pokoi. Dla tej części inwestycji przewidziano we wspólnym podziemnym garażu miejsca dla 84 samochodów i komórki lokatorskie. Wszystkie obiekty zostaną wyposażone w cichobieżne windy, a całe osiedle będzie ogrodzone oraz w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Sprzedaż w małopolskich inwestycjach spółki Atal utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Od początku roku do końca sierpnia nabywców znalazło tam 428 mieszkań – o 88 więcej, niż w analogicznym okresie 2014 roku – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Atal.

W aktualnej krakowskiej ofercie dewelopera, oprócz osiedla Lazurowy Park Bronowice, w sprzedaży znajduje się jeszcze siedem innych projektów. Prace budowlane trwają na dwóch etapach osiedla Bagry Park, które znajduje się w malowniczym sąsiedztwie Zalewu Bagry, a także na IV etapie osiedla Bronowice Residence. Mieszkania można również nabywać w prestiżowej inwestycji Masarska 8 Apartamenty zlokalizowanej w centrum Krakowa, a także na osiedlu City Towers Czyżyny II. Ukończone domy typu bliźniak dostępne są w ofercie osiedla Bronowice Residence Domy.

Za projekt osiedla Lazurowy Park Bronowice odpowiada LINIA architekci Bruzda Mętel. Prace już trwają, a planowany termin oddania pierwszego etapu do użytkowania to I kwartał 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych