PARTNER PORTALU

Atal powiększa Lazurowy Park Bronowice

Krakowska oferta firmy Atal właśnie poszerzyła się o drugi etap osiedla Lazurowy Park Bronowice. Do sprzedaży trafiły kolejne dwa budynki, które pomieszczą łącznie 70 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2015 13:01

Inwestycja  znajduje się u zbiegu ulic Filtrowej oraz Zygmunta Starego. Powstaje w cichej i spokojnej okolicy, która dzięki rozwiniętej infrastrukturze pozwoli na szybkie przemieszczanie do centrum oraz poza miasto. Cena za mkw. mieszkania wynosi 6 900 zł brutto.

Lazurowy Park Bronowice będzie się składał z siedmiu segmentów. W obrębie inwestycji przewidziano plac zabaw dla dzieci, a wszystkie budynki będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osiedle wyróżniać się będzie obfitością zieleni. Tereny sąsiadujące z budynkami zostaną uporządkowane, nowe nasadzenia będą dopasowane do otoczenia.

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż lokali w drugim etapie inwestycji. Wybudowane zostaną tam dwa trzypiętrowe budynki, w tym jeden składający się z dwóch segmentów. Ich elewacje oraz forma będą spójne z pozostałymi elementami osiedla. W obiektach znajdzie się 70 mieszkań. Klienci będą mogli wybierać spośród lokali o powierzchniach od 43,68 do 122,70 mkw. i rozkładach od dwóch do czterech pokoi. W tej części inwestycji powstanie również garaż podziemny, który pomieści 51 samochodów, a także 17 dodatkowych miejsc postojowych na terenie osiedla.

- Krakowski rynek nieruchomości jest bardzo chłonny i ma przed sobą dobre perspektywy, dlatego decydujemy się tu na kolejne inwestycje. Potwierdzeniem słuszności wprowadzenia do oferty drugiego etapu osiedla,  jest sprzedaż w pierwszym etapie - w dwa i pół miesiąca już 30 z 78 lokali znalazło nabywców. – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal.

W sprzedaży od połowy września znajduje się pierwszy etap inwestycji, który będzie się składać z czterech segmentów.  W budynkach powstanie łącznie 78 mieszkań o metrażach od 32,11 do 106,06 mkw. i układzie od jednego do czterech pokoi. Dla tej części osiedla przewidziano wspólny, podziemny garaż, który pomieści 84 samochody.

Za projekt osiedla Lazurowy Park Bronowice odpowiada Linia architekci Bruzda Mętel Spółka Partnerska. Planowany termin oddania od użytkowania obu etapów to I kwartał 2017 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych