PARTNER PORTALU

Atal rozbudowuje Bronowice Residence

Atal poszerzył ofertę o piąty etap krakowskiego osiedla Bronowice Residence. Inwestycja powiększy się o budynek, w którym znajdzie się 20 funkcjonalnych mieszkań. Cena za mkw. brutto wynosi 6,4 tys. złotych.

Autor: HouseMarket.pl 05 października 2015 15:35

Bronowice Residence V powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego etapu inwestycji. W dwupiętrowym obiekcie znajdzie się 20 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 37,80 mkw. do 86,42 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Do każdego z nich przynależeć będzie balkon, a dla lokali na parterze - ogródek. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano parking zewnętrzny z 32 stanowiskami.

Oryginalne połączenie barw elewacji sprawi, że budynek nabierze nowoczesnego charakteru. Ciemnoszare tynkowane ściany kontrastować będą z cegłą klinkierową w piaskowym odcieniu, a dopełnieniem będą przeszklone balustrady o srebrnej, stalowej konstrukcji. Cały teren zostanie ogrodzony.

Pięcioetapowa inwestycja składać się będzie łącznie z 32 budynków wielorodzinnych. Znajdzie się w nich 731 mieszkań o powierzchniach od 30 do 112 mkw.

- Pierwsze trzy etapy inwestycji zostały już zakończone, a wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców. Dlatego też zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty na tym osiedlu – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes Atalu.

Lokatorzy mogą skorzystać z dziewięciu lokali handlowo – usługowych znajdujących się na terenie kompleksu. Dodatkowo, tuż obok osiedla znajduje się inwestycja Bronowice Residence Domy, która w minionym miesiącu została zakończona i otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Składa się ona z 8 domów – 2 wolnostojących oraz 6 typu bliźniak.

Budowa Bronowice Residence V rozpoczęła się we wrześniu bieżącego roku. Planowany termin oddania piątego etapu inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2016 r. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia projektowa LINIAarchitekci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych