PARTNER PORTALU

Atal rusza z nowym projektem. Apartamenty Przybyszewskiego 64 do wzięcia

Już niedługo przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego w Krakowie wzniesie się nowa inwestycja o podwyższonym standardzie - Apartamenty Przybyszewskiego 64.

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2016 14:00

Projekt powstanie w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Do sprzedaży trafiły właśnie 92 mieszkania w cenie od 7500 do 8800 zł brutto za mkw.

Apartamenty Przybyszewskiego 64 będą nowoczesnym kompleksem o podwyższonym standardzie. Planowana inwestycja obejmuje siedmiopiętrowy budynek jednosegmentowy i jeden składający się z dwóch pięciopiętrowych segmentów.

Obiekty pomieszczą 92 komfortowe mieszkania o układach od jednego do pięciu pokoi oraz metrażach od 30,02 do 103,97 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach wewnątrz budynków zaplanowano 111 miejsc parkingowych. W inwestycji powstaną liczne komórki lokatorskie, lokal usługowy, a przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami ułatwią cichobieżne windy.

Najnowsze osiedle Atal dzięki oryginalnemu projektowi, wyróżni się na tle okolicznych zabudowań. Elewacje w odcieniach szarości zostaną przełamane białymi elementami. Dopełnieniem projektu staną się przeszklone balustrady, które podkreślą nowoczesny wygląd budynków i nadadzą inwestycji ponadczasowego uroku. Udogodnieniem dla mieszkańców będzie również funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wspólna. Osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 została zaplanowana w komfortowej lokalizacji, na terenie prężnie rozwijających się Bronowic. Dojazd do centrum zajmie mieszkańcom zaledwie kilkanaście minut, a szybkie przemieszczanie się poza miasto będzie możliwe dzięki pobliskiej ulicy Armii Krajowej, która jest jedną z głównych arterii miasta.

W pobliżu osiedla znajdują się biurowce i centra biznesowe, uczelnie wyższe, obiekty sportowe oraz rekreacyjne. W bliskim sąsiedztwie funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe. Chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku zapewni mieszkańcom Las Wolski, do którego można dotrzeć w niespełna 20 minut.

- Rynek krakowski jest dla naszej spółki kluczowy, dlatego systematycznie rozbudowujemy tu naszą ofertę. Wprowadzenie Apartamentów Przybyszewskiego 64 jest odpowiedzą coraz większe zainteresowane nabywców w Krakowie inwestycjami o wyższym standardzie, a jednocześnie zlokalizowanych blisko centrum miasta - powiedział Zbigniew Juroszek, prezes Atal.

 Planowany termin zakończenia prac to czwarty kwartał 2017 r. Za projekt osiedla Apartamenty Przybyszewskiego 64 odpowiada firma AP Szczepaniak.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych