PARTNER PORTALU

Atal startuje z trzema inwestycjami

Atal Construction, spółka zależna Grupy Atal, już wkrótce rozpocznie budowę osiedli w trzech lokalizacjach na terenie Krakowa i Warszawy.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2015 17:41

Deweloper rozpoczyna realizację drugiego etapu inwestycji Lazurowy Park Bronowice w Krakowie, trzeciego etapu projektu Atal Marina Apartamenty w Warszawie oraz pierwszego etapu osiedla Nowy Targówek w Warszawie.

Nowy Targówek powstaje w Warszawie przy ul. św. Wincentego. Będzie składać się z siedmiu etapów.  W pierwszym etapie inwestycji powstanie jeden budynek z łączną liczbą 118-stu mieszkań o metrażach od 37,86 do 108,32 mkw. i rozkładach od dwóch do czterech pokoi. W budynku znajdą się też dwa lokale usługowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,8 tys. zł/mkw. w standardzie deweloperskim.

Osiedle ATAL Marina zlokalizowane przy ulicy Krzyżówki, na warszawskiej Białołęce składa się z pięciu budynków wielorodzinnych o wyjątkowej, lekkiej architekturze. Każdy z nich jest prostą architektonicznie, modernistyczną bryłą, którą okalają duże, nieregularne tarasy osadzone na stalowych słupach, imitujących pnie drzew.

Lazurowy Park Bronowice usytuowane jest u zbiegu ulic Filtrowej oraz Zygmunta Starego, na zachód od centrum Krakowa. Atutami inwestycji będą bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE