PARTNER PORTALU

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla Apartamentów Przybyszewskiego 64

Apartamenty Przybyszewskiego 64 czekają na mieszkańców. Deweloper, uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla krakowskiej inwestycji. Klienci mogą odebrać 92 lokale, których ceny w stanie deweloperskim wynoszą od 7 5 tys. do 8 9 tys. zł brutto za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 17 maja 2018 12:26

W inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 powstał jednosegmentowy budynek liczący siedem pięter oraz budynek składający się z dwóch pięciopiętrowych segmentów. Mieszkańcy mogli wybierać spośród 92 apartamentów o zróżnicowanych układach – od kawalerek aż do 5-pokojowych lokali – oraz metrażach od 30,02 do 103,97 mkw. W sprzedaży zostały jedynie 4 z nich, są one gotowe do zamieszkania. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano 111 miejsc parkingowych, powstały także komórki lokatorskie oraz lokal usługowy.

- Apartamenty Przybyszewskiego 64 cieszą się dużym zainteresowaniem osób szukających ofert z rynku pierwotnego. Potwierdza to fakt, że większość mieszkań bardzo szybko znalazła swoich nabywców. ATAL jest silnym graczem na krakowskim rynku, gdzie w ubiegłym roku sprzedał 714 lokali – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

Dopełnieniem projektu są przeszklone balustrady, które podkreślą nowoczesny wygląd budynków. Udogodnieniem dla mieszkańców jest również funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń wspólna. Osiedle jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 została zaplanowana w komfortowej lokalizacji, na terenie prężnie rozwijających się Bronowic. Dojazd do centrum zajmie kilkanaście minut, a szybkie przemieszczanie się poza miasto będzie możliwe dzięki pobliskiej ulicy Armii Krajowej, która jest jedną z głównych arterii miasta. W pobliżu osiedla znajdują się biurowce i centra biznesowe, uczelnie wyższe, obiekty sportowe oraz rekreacyjne. W bliskim sąsiedztwie funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe. Chwilę wytchnienia od miejskiego zgiełku zapewni mieszkańcom Las Wolski, do którego można dotrzeć w niespełna 20 minut.

Na krakowskie portfolio dewelopera składa się szereg inwestycji. Trwa sprzedaż mieszkań w apartamentowcach powstających przy ul. Zbożowej 2A. Na Grzegórzkach wznosi się nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. Osoby chcące zakupić lokal w centrum Krakowa zainteresują się również ofertą prestiżowego projektu ATAL Residence Zabłocie I i II. W ofercie są również mieszkania w inwestycji Aleja Pokoju 83 oraz w dwóch etapach Wielicka Garden. Nieopodal zalewu Bagry w sprzedaży jest wieloetapowe osiedle Bagry Park. Natomiast na Dębinkach, przy ul. Biskupa Albina Małysiaka powstaje inwestycja ATAL Kliny Zacisze.

Za projekt osiedla Apartamenty Przybyszewskiego 64 odpowiada firma AP Szczepaniak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych