PARTNER PORTALU

Atal wchodzi na rynek Trójmiasta i Poznania

Wśród nowo zakupionych przez dewelopera nieruchomości są dwie działki w Gdańsku o łącznej powierzchni 22,4 tys. PUM i jedna licząca 7 tys. PUM w Poznaniu. Grupa w okresie od stycznia do września 2015 r. kupiła grunty pod nowe inwestycje o wartości ponad 123 mln zł.

Autor: HouseMarket.pl 18 listopada 2015 11:26

Deweloper aktualnie realizuje 22 inwestycje o łącznej powierzchni blisko 194 tys. mkw. W drugim półroczu 2015 r. planuje zakończenie siedmiu projektów i rozpoczęcie w nich oddawania mieszkań. Są to: Walewska Residence w Warszawie, Stara Odra Residence I we Wrocławiu, Dmowskiego 19 we Wrocławiu, City Towers Czyżyny II, Bronowice Residence Domy w Krakowie, Nowe Bemowo w Warszawie oraz Chojny Park I w Łodzi. Łączny metraż użytkowy tych siedmiu inwestycji wynosi ponad 47 tys. mkw.

W pierwszym półroczu br. spółka zakupiła grunty w Krakowie (Podgórze) oraz Warszawie (Targówek). Na ten cel przeznaczyła 70 mln zł. Dodatkowo nabyła od podmiotu zależnego grunt w Łodzi, na którym powstanie osiedle mieszkaniowe realizowane w trzech etapach.

W najbliższych dwóch, trzech latach grupa planuje 26 nowych inwestycji deweloperskich, w ramach których zostały zakupione już grunty. Łączna powierzchnia tych projektów sięgnie ponad 234 tys. mkw. Najwięcej, bo aż 12 inwestycji zostanie uruchomionych w Krakowie, a siedem na rynku warszawskim.

Więcej o planach firmy Atal tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych