PARTNER PORTALU

Atal wprowadza do oferty osiedle Wielicka Garden

Inwestycja powstaje w Podgórzu, jednej z najmodniejszych dzielnic Krakowa, przy zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej. Dwa budynki mieszkalne pierwszego etapu wkomponują się w panoramę tej części miasta.

Autor: HouseMarket.pl 29 lutego 2016 12:12

Pierwszy etap kompleksu mieszkaniowego Wielicka Garden to dwa budynki mieszkalne. Jeden z nich zaplanowano jako obiekt o sześciu kondygnacjach naziemnych, drugi będzie składał się z trzech segmentów o czterech kondygnacjach.

W ofercie znajdzie się łącznie 116 mieszkań o powierzchniach od 28,38 do 93,34 mkw. i układach pomieszczeń od jednego do pięciu pokoi. Cena za mkw. wynosi 6200 zł brutto. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach w inwestycji znajdzie się 105 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 11 miejsc na parkingu naziemnym. Dla dodatkowego komfortu zaplanowano 110 komórek lokatorskich.

Projekt osiedla uwzględnia wykonanie ogrodzonego placu zabaw dla dzieci oraz stworzenie przyjemnych terenów zielonych. Inwestycja będzie w pełni dostosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Cały kompleks mieszkaniowy zostanie ogrodzony.

Planowana zabudowa zostanie wzniesiona w bardzo dobrze rozwiniętej i skomunikowanej części krakowskiego Podgórza. Dojazd komunikacją miejską do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Ulica Wielicka umożliwia także łatwy wyjazd na autostradę i poza miasto.

- Wielicka Garden to trzecie nowe osiedle w Krakowie, które Atal wprowadził do sprzedaży w tym roku. Dzięki temu cały czas utrzymujemy szeroką ofertę w stolicy Małopolski – mówi Zbigniew Juroszek, prezes grupy Atal.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych