PARTNER PORTALU

Atal wprowadza do sprzedaży drugi etap osiedla w Łodzi

Łódzka oferta spółki Atal powiększyła się o drugi etap osiedla Chojny Park, w którym zostanie zbudowanych pięć obiektów mieszczących 236 mieszkań. Cena za mkw. waha się od 4,5 do 4,7 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2015 10:57

Pierwszych dziesięć mieszkań zostanie sprzedanych ze zniżką 200 złotych za mkw.

Inwestycja Chojny Park powstaje przy ulicach Rolniczej i Kurczaki. Chojny Park II powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego etapu osiedla realizowanego przez Atal. W tej części inwestycji zostanie wybudowanych pięć spójnych architektonicznie i w pełni funkcjonalnych obiektów mieszkalnych. Klienci mogą wybierać spośród 236 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 33 do 102 mkw. i układów od 2 do 4 pokoi.  Posiadacze samochodów będą mogli skorzystać z 244 stanowisk na parkingach podziemnych i zewnętrznych.

Całe osiedle Chojny Park składać się będzie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań. Szeroki wybór lokali o zróżnicowanych powierzchniach i układach pokoi sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą taki, który spełni ich oczekiwania. Dodatkowo, do każdego z mieszkań przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon lub taras, a do tych zlokalizowanych na parterze - prywatne ogródki. Architekci wzięli pod uwagę potrzeby rodzin z dziećmi. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz cztery place zabaw – po dwa na każdym etapie osiedla. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawi, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.

Budynki Chojny Park zostały zaprojektowane według najnowszych trendów z uwzględnieniem rozwiązań podnoszących funkcjonalność i zwiększających komfort mieszkańców. Elewacje zostaną wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Nowoczesnego charakteru inwestycji Chojny Park nadadzą zewnętrzne balustrady malowane proszkowo na kolor grafitowy ze szklanym wypełnieniem. Przemieszczanie pomiędzy kondygnacjami ułatwią nowoczesne cichobieżne windy. Cała inwestycja zostanie wyposażona w systemy sprzyjające osobom niepełnosprawnym.

- Sprzedaż mieszkań w łódzkich osiedlach spółki Atal od początku roku intensywnie wzrasta. W pierwszym półroczu nabywców znalazły tam 103 mieszkania. To najlepszy wynik firmy w historii działalności w Łodzi - mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Atalu.

Projekt Chojny Park przygotowała firma NOW Biuro Architektoniczne. Planowany termin zakończenia prac na I etapie to koniec 2015 roku. Zakończenie budowy II etapu Chojny Park przewidywane jest na koniec 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych