PARTNER PORTALU

Ataner planuje nową inwestycję w Poznaniu

Trwa budowa czwartego etapu Osiedla Marcelin w Poznaniu. Choć zakończenie inwestycji planowane jest na listopad br., deweloper już planuje kolejny projekt w sąsiedztwie.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2015 12:50

Osiedle Marcelin powstaje on w poznańskiej dzielnicy Grunwald na 4,5 hektarowej działce w rejonie ulic Marcelińskiej, Wałbrzyskiej i Świerzawskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego.

Czwarty etap Osiedla Marcelin składać się będzie z sześciopiętrowego budynku. Znajdą się tutaj mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 31 do 88m kw. Do każdego mieszkania zostanie doprowadzony światłowód pozwalający na dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz umożliwiający korzystanie z telewizji HD i 3D. Mieszkania będą także wyposażone w kolorowe wideofony. Pod ziemią zostanie wybudowana hala parkingowa.

Projekt osiedla powstał w Pracowni Architektonicznej Arcada. Zakończenie czwartego etapu budowy Osiedla Marcelin zaplanowane jest na listopad 2015 r. Jesienią tego roku firma Ataner planuje uruchomienie kolejnej dużej, trzyetapowej inwestycji na Marcelinie, obok wybudowanego Osiedla Marcelin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych