PARTNER PORTALU

Atlas Estates sprzedaje Apartamenty Krasińskiego

Atlas Estates rozpoczął sprzedaż mieszkań drugiego etapu inwestycji Apartamenty Krasińskiego. Metraże będą się wahać od 25 mkw. do 108 mkw. Ceny wahają się od 8 tys. zł do 10 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 25 listopada 2015 11:26

Inwestycja zaprojektowana przez pracownię Kuryłowicz & Associates zlokalizowana jest na Żoliborzu, u zbiegu ulic Krasińskiego i Przasnyskiej, w niedalekiej odległości od Sadów Żoliborskich i centrum handlowego Arkadia. Deweloper wzniesie pięciopiętrowy budynek ze 123 mieszkaniami obok dwóch innych, które stanęły w ramach pierwszego etapu inwestycji.

Atlas Estates otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku, a ich zakończenie jest zaplanowane na IV kwartał 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter.

Apartamenty będą mieć min. duże przeszklenia okienne, podwyższone stropy czy preinstalację do systemu klimatyzacji na ostatnich piętrach.

- Mieszkania z pierwszego etapu Apartamentów Krasińskiego bardzo szybko znalazły nabywców. Ten sukces zachęcił nas do kontynuacji inwestycji. Nowy budynek będzie charakteryzować elegancki projekt architektoniczny i wyższy standard wykończenia – mówi Reuven Havar, dyrektor generalny Atlas Management Company.

Deweloper zdecydował się na strukturę mieszkań, w której dominować będą lokale dwu- i trzypokojowe, stanowiące łącznie 70 proc. oferty. Nie zabraknie również kawalerek z możliwością wydzielenia aneksu sypialnego oraz  mieszkań cztero- i pięciopokojowych. Budynek zostanie objęty monitoringiem i ochroną. W części podziemnej zaprojektowano 156 miejsc postojowych, w tym dwa  stanowiska dla samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych