PARTNER PORTALU

Atrium Grunwald już się zapełnia

Budynek E został już ukończony i wprowadzają się do niego pierwsi mieszkańcy. Wokół trwają dalsze prace, np. wyłożenie kostki brukowej w otoczeniu sąsiednich budynków.

Autor: HouseMarket.pl 29 kwietnia 2016 12:23

W ramach rozbudowy inwestycji Atrium Grunwald, powstanie łącznie pięć nowoczesnych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 107 mieszkań o różnym metrażu: od 32 do 112 metrów kwadratowych.

– W ramach kolejnych zadań powstaną: budynki C i D do końca września tego roku oraz budynki A i B do końca marca 2017 – informuje Marek Smogór, prezes Atrium Grunwald.

Inwestycja Atrium to zespół pięciu budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Bosej w Poznaniu. Przyszłym mieszkańcom deweloper proponuje 107 lokali o powierzchni od 32 do 112 mkw.

W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Dostępne są również dwupoziomowe apartamenty. Lokale na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 20 do 50 mkw. Pozostałe mieszkania – balkony bądź tarasy.

Na osiedlu powstanie podziemna hala garażowa ze 107 miejscami postojowymi. Zaplanowano też zielony dziedziniec z ławkami, chodnikiem i oświetleniem. Większość mieszkań kwalifikuje się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych