PARTNER PORTALU

Atrium Park – trzecie piętro już w budowie

Przy ul. Gajowej w Bydgoszczy trwa wznoszenie ostatniego, czwartego budynku D, domykającego osiedle Atrium Park od strony północno-zachodniej. Obecnie wykonywane są prace na poziomie trzeciego piętra.

Autor: HouseMarket.pl 03 marca 2016 14:40

Budowa całego ośmiopiętrowego budynku ma się zakończyć na przełomie 2016 i 2017 roku. Jego sąsiad - budynek C, do którego już wprowadzają się mieszkańcy jest najwyższym nowoczesnym apartamentowcem w Bydgoszczy – ma 12 kondygnacji i liczy 39 metrów wysokości.

Budowane przez firmę Arkada Invest Atrium Park zaprojektowało studio architektoniczne MAARTE z Sopotu. Osiedle składać się będzie z czterech budynków o zróżnicowanej wysokości. Ich rozkład gwarantuje odpowiednie nasłonecznienie dziedzińca i mieszkań.

Pod działką zaprojektowano duży parking oraz komórki lokatorskie. Mieszkania liczą od 35 mkw. do 106 mkw. Istnieje możliwość łączenia lokali. Niektóre mają ponadnormatywną wysokość pomieszczeń od 2,7 m do 3,0 m.

Atrium Park charakteryzuje się przestronnym zielonym parkiem w centrum osiedla, niską zabudową wokół działki i atrakcyjnymi widokami z balkonów i tarasów na pobliskie centrum miasta oraz Las Gdański.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych