PARTNER PORTALU

Atrium Sielska 22 nabiera kształtów

Atrium Sielska 22 to projekt kamienicy blisko centrum Poznania, w której będzie 39 mieszkań. Prace przy ulicy Sielskiej 22 już trwają. Trwa też sprzedaż lokali. Przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to kwiecień 2017.

Autor: HouseMarket.pl 29 grudnia 2016 10:24

W ramach projektu powstaje 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Grupa Partner, razem z współinwestorami, w tym spółką Atrium Sielska 22, proponuje przyszłym mieszkańcom zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe i kawalerki, jak i większe, z trzema oraz czterema pokojami.

Do dyspozycji będą również balkony i przestronne tarasy. Ponadto zostanie przygotowanych 25 miejsc postojowych w jednokondygnacyjnej podziemnej hali garażowej oraz lokal usługowo-handlowy o powierzchni 116,80 m kw.

Zaletą inwestycji będzie jej lokalizacja, ponieważ wiele ważnych miejsc mieszkańcy będą mieć tuż obok, np. sklepy, salon urody, aptekę. Niecałe 300 m od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera.

Także przy ulicy Bosej mieści się Przedszkole nr 8. Mieszkając przy ulicy Sielskiej 22, będzie można skorzystać z dostępnej komunikacji miejskiej. Wystarczy niespełna 10-minutowy spacer, aby dotrzeć do pętli tramwajowej i dworca autobusowego Górczyn. Niecałe 200 m od inwestycji jest również przystanek tramwajowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych