PARTNER PORTALU

Aura Gdańsk: Apartamenty na Wyspie Spichrzów otwierają drzwi

Mill-Yon zaprasza 23 kwietnia na dni otwarte Aury Gdańsk na Wyspie Spichrzów. Deweloper oferuje ostatnie gotowe mieszkania z pierwszego etapu w okazyjnych cenach.

Autor: HouseMarket.pl 18 kwietnia 2016 10:34

Obecnie w ofercie z pierwszego etapu są głównie mieszkania dwupokojowe o powierzchni 57 mkw. oraz lokale o metrażu 70 mkw., które można łatwo podzielić.

Na apartamenty z drugiego etapu trwają rezerwacje. Jest pełen wybór małych lokali: od 26,67 mkw. do 63,3 mkw. Układ pozostałych deweloper zaplanował następująco: trzy pokoje – od 52,68 mkw., dwa pokoje – od 34,8 mkw., jeden pokój – od 26,67 mkw.

Cała inwestycja obejmie trzy etapy, w których powstanie 421 mieszkań. Modernistyczna architektura osiedla, z dużymi przeszkleniami swoją formą nawiązuje do historycznych spichlerzy. Cegłę ceramiczną, która jest na elewacji, deweloper sprowadzał specjalnie z Francji.

Na parterze jest wiele sklepów i punktów usługowych. Mieszkańcy mają też do swojej dyspozycji podziemny garaż. Do każdego budynku prowadzą trzy wejścia, przy czym wejście główne zostało zaprojektowane w formie eleganckiego lobby z recepcją i ochroną.

Na atrakcyjność Aura Gdańsk jako inwestycji, ma też wpływ położenie na Wyspie Spichrzów, na której rewitalizację miasto przeznaczyło 400 mln zł. Planowanych jest też wiele inwestycji o charakterze biurowym. Dla inwestorów jest to sygnał, że wartość nieruchomości w tym rejonie może znacząco wzrosnąć, a wśród pracowników biur pojawią się nowi najemcy.

W drugim etapie Aura Gdańsk największym powodzeniem cieszą się jednopokojowe i dwupokojowe mieszkania o metrażu od 27 do 40 mkw., z widokiem na rzekę. Za najbardziej atrakcyjne uważane są położone na parterze - ze względu na przynależne do nich ogródki od strony wody oraz te na ostatnim piętrze – to zasługa panoramicznego widoku.

Zaledwie 900 metrów od Aura Gdańsk jest stacja SKM (trasa kolejki prowadzi przez całe Trójmiasto), a od Starówki dzieli ją 8-minutowy spacer. W sezonie kursuje tu też tramwaj wodny - Aura Gdańsk położona jest nad samym brzegiem Motławy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych