PARTNER PORTALU

Aura Sky coraz bliżej ukończenia

Mill-Yon zaprasza 26 i 27 maja na dni otwarte inwestycji Aura Sky. Goście będą mogli zobaczyć mieszkania na jednej z wyższych kondygnacji o metrażu od 39 do 120 mkw. Cena dwupokojowych układów zaczyna się od 6300 zł za mkw. Deweloper planuje ich odbiór w 2008 r.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2017 13:39

Aura Sky powstaje przy ul. Ostrobramskiej, róg Rodziewiczówny w Warszawie. W inwestycji zaplanowano około 580 apartamentów.

Apartamentowiec będzie miał zróżnicowaną zabudowę – czteropiętrową i ośmiopiętrową oraz sięgającą niemal 90 metrów dominantę. W obiekcie przewidziano 26 kondygnacji łącznie z poziomem parteru. Elewacja z dużą ilością przeszkleń dodatkowo eksponuje strzelistość bryły.

Wszystkie mieszkania posiadają panoramiczne okna. Do wyboru są lokale skierowane na dowolną stronę świata. Na amatorów trzech pokoi czekają narożne, bardzo jasne i słoneczne mieszkania z kuchnią odrębną lub otwartą na salon, a do wybranych mieszkań czteropokojowych przynależą 26-metrowe loggie od strony zielonego patio. Apartamenty do 130 mkw. położone na najwyższych kondygnacjach mają trzy metry wysokości i posiadają tarasy do 80 mkw. z perspektywą na trzy strony świata.

Do pozostałych mieszkań również zaprojektowano duże, przeszklone loggie lub ogrody zimowe. W części mieszkań loggie mają przeszklenia przesuwne.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Aura Sky zaprojektowano ciche, wewnętrzne patio z alejkami i ławeczkami. Wejście do osiedla prowadzi przez reprezentacyjne lobby z portiernią. W wysokościowcu zaplanowano cztery szybkobieżne windy. Cały teren będzie objęty całodobowym monitoringiem i ochroną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych