PARTNER PORTALU

Aura Sky kusi rabatami

Mill-Yon zaprasza 14 i 15 maja na dni otwarte inwestycji Aura Sky. Deweloper kusi rabatami do 59 tys. zł. Pula mieszkań nimi objętych jest ograniczona.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2016 15:20

Aura Sky powstaje przy ul. Ostrobramskiej, róg Rodziewiczówny w Warszawie. W inwestycji zaplanowano około 580 apartamentów od 35 do 130 mkw. W ofercie znajdują się mieszkania jednopokojowe od 35 mkw., dwupokojowe od 45 mkw. oraz trzypokojowe od 63 mkw.

Apartamentowiec będzie miał zróżnicowaną zabudowę – czteropiętrową i ośmiopiętrową oraz sięgającą niemal 90 metrów dominantę. W obiekcie przewidziano 26 kondygnacji łącznie z poziomem parteru. Elewacja z dużą ilością przeszkleń dodatkowo eksponuje strzelistość bryły.

Wszystkie mieszkania posiadają panoramiczne okna. Do wyboru są lokale skierowane na dowolną stronę świata. Na amatorów trzech pokoi czekają narożne, bardzo jasne i słoneczne mieszkania z kuchnią odrębną lub otwartą na salon, a do wybranych mieszkań czteropokojowych przynależą 26-metrowe loggie od strony zielonego patio. Apartamenty do 130 mkw. położone na najwyższych kondygnacjach mają trzy metry wysokości i posiadają tarasy do 80 mkw. z perspektywą na trzy strony świata.

Do pozostałych mieszkań również zaprojektowano duże, przeszklone loggie lub ogrody zimowe. W części mieszkań loggie mają przeszklenia przesuwne.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Aura Sky zaprojektowano ciche, wewnętrzne patio z alejkami i ławeczkami. Wejście do osiedla prowadzi przez reprezentacyjne lobby z portiernią. W wysokościowcu zaplanowano cztery szybkobieżne windy.

Cały teren będzie objęty całodobowym monitoringiem i ochroną. Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Budowa pierwszego rozpoczęła się w listopadzie 2015 i zostanie zakończona w 2017 roku.

Ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 6,5 tys. do 8,5 tys. zł, natomiast apartamenty na trzech najwyższych kondygnacjach kosztują 9,3 tys. zł/mkw. Zakup miejsca postojowego nie jest obowiązkowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych