PARTNER PORTALU

Austriacki deweloper 6B47 zadebiutuje we Wrocławiu

Austriacki deweloper 6B47 Real Estate Investors startuje ze swoją pierwszą inwestycją we Wrocławiu. Będzie to zlokalizowany na Kępie Mieszczańskiej apartamentowiec Zyndrama.

Autor: housemarket.pl 20 września 2017 12:00

6B47 to działająca od 2009 roku na terenie Austrii, Niemiec i Polski spółka specjalizująca się w szeroko pojętej działalności deweloperskiej. Firma w zintegrowany sposób zajmuje się obszarami finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych.

Partnerzy 6B47 działają w ramach Real Estate Club. 6B47 angażuje inwestorów na każdym etapie tworzenia inwestycji – od wstępnych koncepcji aż do zakończenia przedsięwzięcia. Spółka może pochwalić się portfelem inwestycyjnym, który w 2015 roku przekroczył 1 mld euro. 

Zyndrama to inwestycja położona na odrzańskiej wyspie Kępa Mieszczańska – miejscu, które niebawem stanie się najbardziej pożądaną dzielnicą Wrocławia. Skryta w zacisznej uliczce, nad samym brzegiem rzeki pozwala korzystać z przywilejów mieszkania w centrum tętniącego energią miasta.

Zyndramę cechuje oryginalny i butikowy charakter. W inwestycji znajduje się zaledwie 48 mieszkań. Ich aranżację doceni każdy entuzjasta nowoczesnych wnętrz. Przestronne mieszkania, wykończone w standardzie premium, dzięki obecnym przeszkleniom i narożnikowym oknom, posiadają doskonałe doświetlenie wnętrza. Wszystkie te elementy podkreślają elegancki wizerunek miejsca.

Poza wrocławskim apartamentowcem Zyndrama, 6B47 zaangażowało się również w budowę Silesia Outlet w Gliwicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych