PARTNER PORTALU

Avanti House kusi zimozielonym dziedzińcem

Avanti House to kameralne osiedle Temar Deweloper przy ul. Giserskiej na wrocławskich Krzykach. Tworzą je dwa trzykondygnacyjne budynki mieszczące 66 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale od dwupokojowych do pięciopokojowych o powierzchniach od 37 do 141 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2016 12:06

Inwestycję wyróżniają modernistyczne, jasne bryły budynków ozdobione subtelnym detalem, a między nimi rozległy, zimozielony dziedziniec. Drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, pomieszczenia wspólne dla rowerów i wózków, miejsca postojowe na dziedzińcu i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie - to tylko niektóre z udogodnień, z których będą mogli skorzystać mieszkańcy. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a mieszkania wyposażone będą w system domofonowy.

W ofercie Temar Deweloper znajdują się mieszkania od dwupokojowych do pięciopokojowych o powierzchniach od 37 do 141 mkw. Wszystkie z balkonami lub tarasami. Oba budynki wyposażone zostaną w cichobieżne windy dochodzące do poziomu garażu podziemnego.

Mieszkania na ostatniej kondygnacji w większości posiadają antresole wychodzące na piękne drewniane tarasy. Na terenie Avanti House zaprojektowano plac zabaw z towarzyszącymi mu polanami do gier plenerowych.

Zaledwie kilkuminutowy spacer będzie dzielić mieszkańców od terenów rekreacyjnych parku Grabiszyńskiego, rozciągającego się na powierzchni 48 ha, z malowniczą aleją lipową, dwoma placami zabaw, ścieżką zdrowia oraz trasami rowerowymi. W jego obrębie znajduje się także jeden z nielicznych we Wrocławiu placów zabaw dla czworonogów. Przy Parku Grabiszyńskim funkcjonuje Klub Golfowy City Golf Wrocław.

W bliskim sąsiedztwie osiedla mieści się także bardzo lubiana przez mieszkańców Krzyków Górka Skarbowców zwana Małą Sobótką. W pobliżu jest także przystanek autobusowej linii 119, a do centrum handlowego Borek jest zaledwie 5 minut samochodem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych