PARTNER PORTALU

AWZ Deweloper finalizuje pierwszy etap projektu w Bydgoszczy

Prace wykończeniowe w pierwszym etapie kompleksu Mozaika na bydgoskim Szwederowie zbliżają się ku końcowi. AWZ Deweloper przygotowuje właśnie część wspólne i otoczenie budynku.

Autor: HouseMarket.pl 18 września 2015 11:15

Tylny cokół został ubrany w błyszczący, grafitowy tynk. Zamontowane jest już również oświetlenie zewnętrzne.

Mieszkania dostępne w kompleksie Mozaika mają powierzchnię od 33 do 70 mkw. Dla osób zainteresowanych większymi przestrzeniami AWZ Deweloper przygotował możliwość łączenia i indywidualnej aranżacji. Oferta zawiera również opcję wykończenia mieszkania „pod klucz”.

Budynek wyposażony zostanie w windy z poziomu hali garażowej, w której to znajdą się miejsca postojowe oraz garaże indywidualne. Dodatkowo przewidziano zewnętrzne miejsca parkingowe na terenie osiedla. Mozaika będzie ogrodzona, oświetlona i monitorowana, zapewniając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Osiedle zrealizowane zostanie przy użyciu wysokiej klasy materiałów i nowoczesnych technologii.

Termin oddania pierwszego etapu (dwie klatki budynku) zaplanowano na czwarty kwartał br. Dwie klatki drugiego etapu zostaną oddane do użytku w drugim kwartale 2016 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych