PARTNER PORTALU

Baas buduje apartamenty Reymonta Park

U wrót Parku Miejskiego im. Księcia Poniatowskiego w Piotrkowie Trybunalskim powstają kameralne apartamenty firmy Baas – Reymonta Park. W inwestycji znajdzie się 20 mieszkań o powierzchni od 56 mkw. do 84 mkw. Każdy z dużym tarasem.

Autor: HouseMarket.pl 11 marca 2016 10:05

Reymonta Park to inwestycja firmy Baas przy ulicy Reymonta 6/8. Okolice tej arterii są zielonym zakątkiem Piotrkowa Trybunalskiego, a jednocześnie ścisłe centrum miasta. Deweloper zaplanował czteropiętrowy budynek. Znajdzie się w nim 20 apartamentów o powierzchni od 56 mkw. do 84 mkw. Każdy z dużym tarasem. Istnieje możliwość łączenia apartamentów.

Przyziemie apartamentowca przeznaczone zostanie na garaże dla mieszkańców. Dodatkowe miejsca postojowe w zatoce parkingowej pojawią się przed posesją. Jej teren zostanie ogrodzony.

Atutem lokalizacji inwestycji jest m.in. bliskość przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, urzędów i sklepów. Znajdują się w promienieniu do 500 m od Reymonta Park. Dogodne położenie zapewnia też swobodny dostęp do środków komunikacji miejskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych