PARTNER PORTALU

Bagry Park II powstaje zgodnie z planem

Na budowanym przez Atal osiedlu Bagry Park II powoli kończą się prace przy wewnątrzosiedlowej sieci kanalizacji sanitarnej, wodnej oraz deszczowej. Zakończono budowę zbiornika retencyjnego. Deweloper udostępnił zdjęcia z budowy.

Autor: HouseMarket.pl 04 stycznia 2016 12:08

Na osiedlu rozpoczęły się również prace przy drogach o chodnikach. W wielu budynkach kończy się stawianie ścianek działowych do poziomu czwartego piętra.

Bagry Park to inwestycja położona przy ulicy Bagrowej, w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Zobacz film o osiedlu.

Drugi etap inwestycji obejmie budowę kolejnych 11 budynków z 233 mieszkaniami. Przyszli lokatorzy będą mieli do wyboru mieszkania o metrażach od 38,3 do 104,37 mkw., o układzie od 2- dwupokojowych do pięciopokojowych. W tej części inwestycji garaże pomieszczą 195 samochodów, a na zewnątrz zostanie oddanych 97 dodatkowych miejsc postojowych. Mieszkańcy będą mogli zakupić także komórki lokatorskie.

Elewacja budynków zaprojektowana jako tynk w odcieniach szarości, wzbogacona zostanie klinkierem oraz drewnem. Tarasy będą ozdobione przeszklonymi balustradami nadającymi bryłom lekkości. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony oraz wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. We wszystkich budynkach dostępne będą cichobieżne windy. Na osiedlu znajdą się też dwa place zabaw, a pomiędzy budynkami - altany ogrodowe. Deweloper zapowiada również boisko do piłki siatkowej.

Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r., a oddanie inwestycji do użytkowania na drugi kwartał 2017 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych