PARTNER PORTALU

Bagry Park III poszerza krakowską ofertę grupy Atal

Atal uzupełnia swoją ofertę o trzeci etap osiedla Bagry Park. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bagrowej, w sąsiedztwie zalewu Bagry. Do sprzedaży trafiły 83 mieszkania oraz osiem lokali usługowych.

Autor: HouseMarket.pl 26 lutego 2016 14:55

To już druga nowa inwestycja w ofercie dewelopera w Krakowie w tym roku. Cena za metr kwadratowy wynosi od 6000 do 6200 złotych brutto.

Osiedle Bagry Park to jedno z największych osiedli grupy Atal w Krakowie. W obecnie realizowanych trzech etapach powstają 24 obiekty, w których znajdzie się 546 lokali. Spójne architektonicznie, eleganckie budynki zostaną wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich elewacje, pokryte tynkiem w odcieniach szarości, wzbogacone zostaną klinkierem oraz drewnem. Nowoczesnego charakteru obiektom nadadzą przestronne tarasy ze szklanymi balustradami.

- Projekt Bagry Park został bardzo dobrze przyjęty przez rynek. W niecałe półtorej roku od uruchomienia sprzedaży, nabywców znalazło 285 mieszkań z dotychczas dostępnych 455. Kolejnych 37 jest objętych rezerwacją. Trzeci etap inwestycji powoli osobom zainteresowanym zamieszkaniem w Podgórzu wybierać z jeszcze bogatszej oferty – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal SA.

W trzecim etapie projektu Bagry Park powstaną dwa budynki, w których znajdą się 83 mieszkania. W ofercie są lokale o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 26,44 do 93,31 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach osiedla Bagry Park III w podziemiach budynków powstanie parking na 53 samochody, a dodatkowo, w zewnętrznej części kompleksu przewidziano 38 miejsc postojowych, w tym również dla osób niepełnosprawnych.

Bagry Park będzie się wyróżniać bogatym zagospodarowaniem terenu. Specjalnie dla rodzin z dziećmi przewidziano dwa place zabaw. Pomiędzy budynkami zostaną postawione altany ogrodowe, a dla sportowców zaprojektowano boisko do piłki siatkowej. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kraków obok Warszawy jest priorytetowym miastem w strategii dewelopera. - Dlatego utrzymujemy tu szeroką ofertę. Oprócz III etapu Bagry Park, do sprzedaży wprowadziliśmy w tym roku także projekt Bajeczna Apartamenty, w którym jest 186 mieszkań. Jeszcze w lutym planujemy uzupełnić ofertę o kolejną nową inwestycję – dodaje Zbigniew Juroszek.

Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na II kwartał 2016 roku, II etapu na II kwartał 2017, natomiast prace na III etapie osiedla zakończą się w III kwartale 2017 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Ar-De Studio.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych