PARTNER PORTALU

Bajeczna Apartamenty czeka na mieszkańców

Inwestycja Bajeczna Apartamenty uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Kompleks mieszkaniowy o efektownej architekturze położony jest w Krakowie przy ulicy Bajecznej na Grzegórzkach, w pobliżu Wisły i blisko centrum miasta.

Autor: housemarket.pl 24 stycznia 2018 12:28

W pierwszym etapie inwestycji Bajeczna Apartamenty powstał czterosegmentowy budynek z 186 mieszkaniami. W sprzedaży zostało jedynie 16 z nich, są one gotowe do zamieszkania. Lokale w tej fazie projektu mają rozkład od 1 do 4 pokoi oraz o metraż od 29 do 92 mkw. Dla wygody mieszkańców powstało także 45 komórek lokatorskich. Parking na poziomie 0 pomieści 84 samochody, a zewnętrzny parking obejmuje dodatkowych 39 miejsc postojowych.

Bajeczna Apartamenty to wyjątkowy projekt na krakowskiej mapie nieruchomości. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem osób szukających mieszkań na rynku pierwotnym. Potwierdza to fakt, że większość mieszkań bardzo szybko znalazła swoich nabywców. Tylko w ubiegłym roku w stolicy Małopolski sprzedaliśmy 714 lokali – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal

Bajeczna Apartamenty to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wysokim standardzie. Proste bryły budynków o sześciu piętrach, estetyczne elewacje oraz balkony tworzą przyjemną przestrzeń dla lokatorów. Obiekt zaprojektowano w sposób funkcjonalny i komfortowy, z troską o wygodę mieszkańców w każdym wieku. Przestronne przestrzenie wspólne, klatki schodowe oraz windy ułatwią codzienne przemieszczanie się. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Projekt uwzględnił również wykonanie placu zabaw dla dzieci.

Inwestycja Bajeczna Apartamenty znajduje się w Grzegórzkach – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Nieopodal znajdują się też tereny zielone, w tym Bulwary Wiślane na Dąbiu oraz Park Lotników Polskich, będą idealnym miejscem do odpoczynku dla mieszkańców. Dodatkowo, wzdłuż Wisły, biegnie ścieżka dla spacerowiczów i rowerzystów, którą można dotrzeć na Kazimierz oraz na Wawel.

Za projekt odpowiedzialna jest pracownia projektowa SARAN Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych